Bizimle iletişim kur
Tina Lee

Telefon numarası : 86-0755-23047925

Naber : +8613480159018

Shenzhen MS Auto Technology Limited

Shenzhen MS Oto Teknolojisi Sınırlı

Profesyonel bağlı ekip çalışması

  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
  • Shenzhen MS Auto Technology Limited
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar MS No. Çalışanları 150~300
Yıllık satış 2 Million -3 Million Yıl kurulan 2002
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

Shenzhen MS Auto Technology Limited, BMW, Mercedes Benz, Ford, GM, Toyota, Honda, Renault vb. İçin teşhis cihazlarının araştırılması ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış, oto teşhis araçlarının profesyonel bir üreticisidir. Bu arada, bazı ünlü şirketler için yetkili bir ajansız, Launch X431, Autel ve Autoboss gibi.

Çin'in en iyi üreticilerinden biri olarak, kendini işine adamış mühendislerimiz ile müşterilerimize yüksek teknoloji ürünü ürünler, teknik destek ve satış sonrası servis sağlayabiliyoruz.Ürünlerimiz fabrikalar, distribütörler, acenteler, garajlar, mağazalar ve şahıslar dahil olmak üzere dünyanın her yerine satılmaktadır.Müşterilerimiz için hala OEM ve ODM hizmeti veriyoruz.

Bu ürünleri Çin'den çeşitli denizaşırı pazarlara üretme ve ihraç etme konusunda yedi yılı aşkın deneyime sahibiz ve ayrıca ABD, Avrupa, Güney Afrika, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu'daki memnun alıcılarla işbirliği yapıyoruz.Gelişmiş cihazlara, mükemmel kalite kontrol sistemine, son derece deneyimli yönetim kadrosuna ve kıdemli mühendislik personeline güvenerek, müşterilerin değişen taleplerini etkin bir şekilde karşılayabiliyoruz.

Firmamız iyi hizmet vermeye devam etmektedir."Kalite, profesyonellik ve yenilikçilik" girişimimizin inancıdır.Pazarlama personelimiz, müşterilerimizin öneri ve ihtiyaçlarını dinleyerek, aldıkları tüm gereksinimleri yerine getirebilmektedir.

En iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak şirket hedefimizdir.Bugün bize e-posta veya telefonla ulaşın ve küçük bir siparişle başlayın, en değerli işbirlikçiniz olduğumuzu göreceksiniz.

 

Tüm müşterilere lütfen dikkat edin:

Herhangi bir aldatmaca ödemesinden kaçının, lütfen aşağıdaki satış kaynağını takip edin,

diğer tüm hesaplar için bize ait değildir.

 

Resmi Ödeme Koşulları:

 

1. Banka havalesi ile ödeme

 


SWIFT / BIC: DHBKHKHH
Hesap Numarası: 79969402605
Hesap Adı: XT-Shenzhen Xinyishun Technology Co., Ltd.
Banka Adı: DBS Bank (Hong Kong) Limited
Banka Adresi: 11. Kat, Merkez, 99 Kraliçe'nin Yolu Merkez, Merkez, Hong Kong
Ülke / Bölge: Hong Kong
Hesap Türü: İşletme Hesabı
Banka Kodu: 016
Şube Kodu: 478 * Hong Kong bankalarından ödeme yapıyorsanız
 
2.Batı Birliği
 
Adı: jing
 
Soyadı: fu
 
Adres: Oda 1005, Zehua Binası, Donghuan 1. Yol, Longhua Yeni Bölgesi, Shenzhen, Çin
 
Adı: shixiang
 
Soyadı: zou
 
Adres: Oda 1005, Zehua Binası, Donghuan 1. Yol, Longhua Yeni Bölgesi, Shenzhen, Çin
 
3. Paypal
 
autodiagtool@qq.com
 
 

 

 

 

Geçmiş
Bizim hikayemiz
Shenzhen MS Auto Technology Limited 2002'den bu yana otomobil tüketim mallarının satışında dünya çapında bir iş lideridir. Şirketi kurduğumuz andan itibaren vizyonumuz, dünya çapında insanları internet üzerinden alış ve satışta teşvik etmekti.
Her kimseniz ve her neredeyseniz aynı fiyatı sunuyoruz: mümkün olduğunca düşük. İster satışları artırmak isteyen bir toptancı olun, isterse kendi ülkenizde büyük miktarda ödeme yapmayı reddeden bir perakendeci ya da en yeni ürünleri almak isteyen bir dükkan sahibi olun, China Century Tech Ltd hızlı hizmet ve toptan satış fiyatları sunar. Tüm dünyada 60'tan fazla ülkeden müşteriye hizmet veriyoruz ve hala büyüyoruz.
İlkemiz ve fikrimiz
Bir dünya, bir fikir!
Bizim fikrimiz: dürüstlük, uyumlu, kaliteli ve samimiyet.

Hizmet
Biz daha iyi kalite, rekabetçi fiyat, zamanında teslimat sağlamak için eminiz
Ayrıca aşağıdaki şekilde teknik destek ve satış sonrası hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz:
(1) Yazılımın ücretsiz güncellenmesi için bir yıl.
(2) Tüm bileşenlerin kalitesi için iki yıl garanti.
(3) Tüm yaşam boyunca telefon veya internet yoluyla ücretsiz teknik destek sağlayacağız.

Ekibimiz
Araştırma ve Geliştirme merkezi ve otomatik tanılama araçlarının üreticisiyiz. Otomatik tanılama ve programlama ürünleri ve oto aksesuarları için daha iyi kalite ve hizmet sunuyoruz. Bu arada, tüm dünyada iş için OEM üretim hizmeti takdir edilmektedir. Tüm müşterilerimizin fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz. Müşterinin ihtiyacına büyük önem veriyoruz ve ürünlerimizin kalitesine daha fazla önem veriyoruz. Sadece tüm müşterilerimize fayda sağlamak istiyoruz.