2012 Toyota RAV4 akıllı anahtar programcı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Sertifika: CE
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Best Price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Vurgulamak:

auto key programmer

,

auto car key programmer

TOYOTA 2012 RAV4 Akıllı Anahtar Programcı
Toyota 2012- RAV4 Smart anahtar Toyota'nın en yeni hırsızlık önleme sistemini kullanıyor. Anahtar tam kayıp gereksinimi, ECU ((Hırsızlığa Karşı Koruma Kutusu)) ve Akıllı ECU’yu (Akıllı Hırsızlığa Karşı Koruma Kutusu) sertifikalandırmayı programlamak için yıkar Toyota 4S mağaza bakım programına göre Akıllı ECU (Akıllı kontrol Kutusu) ve tüm kilit.
TOYOTA 2012 RAV4 Akıllı Anahtar Programlayıcı Metod Kullanarak
Lütfen 93C46 verilerini okumak ve 93C86 verilerini kaydetmek için sıradan bir programlayıcı kullanmayı deneyin ve ardından aşağıdaki adımlara göre çalışın.
1. ECU hırsızlık önleme kutusunu çıkarın, Storage IC - 93C46'yı Toyota programlamada karşılık gelen konuma kaynaklayın. USB kablosunu bilgisayara bağlayın, yavaş yanıp sönen gösterge ışığı yanacaktır. Güç düğmesine basın, gösterge ışığı hızlı durumda yanıp sönmeye başlayacaktır. 10 saniye sonra gösterge ışığı kapalı, bu işlemin başarılı olduğu anlamına gelir. Lütfen Storage 93C46'yı hırsızlık önleme kutusuna geri koyun.
   
2. Hırsızlığa karşı koruma kutusunu çıkarın, Storage IC - 93C86'yı Toyota programlamada ilgili konuma kaynak yapın. USB kablosunu bilgisayara bağlayın, yavaş yanıp sönen gösterge ışığı yanacaktır. Güç düğmesine basın, gösterge ışığı hızlı durumda yanıp sönmeye başlayacaktır. 10 saniye sonra gösterge ışığı kapalı, bu işlemin başarılı olduğu anlamına gelir. Lütfen Storage 93C86'yı Akıllı hırsızlığa karşı koruma kutusuna geri koyun.
   
3. Araçtaki hırsızlık önleme kutusunu, Akıllı hırsızlık önleme kutusunu donatın ve sonra doğrudan gücü açabilirsiniz ve ışık ölçerdeki kontak anahtarına basın, yeni akıllıları artırabilir. doğrudan kart. Cihaz operatöre, orijinal anahtarı kontak anahtarına yakın kullanmanıza izin verecek, sadece bir orijinal anahtar alacak ve kontak anahtarına yakın olacak, araç "Bip" sesi çıkartacak, biri başarılı olacak ve ikincisi aynısı. Akıllı anahtar başarıyla yükseldikten sonra, ilk önce anahtarları açmayı unutmayın; böylece direksiyon kilidi ECU uzak cihaza basmadan önce hareket eder, genellikle orijinal veri değişikliği ile artar, akıllı kart doğrudan aracı çalıştırabilir ve eğer direksiyon ECU çaldıktan sonra hareket ederse motorlu taşıtlar boşuna, OBDII 4 13 feet kısalmalıyız, senkronize 45 dakika araba başlatabilirsiniz.
TOYOTA 2012 RAV4-Akıllı Anahtar Programcı Resimleri
1. Bu Toyota 2012 - RAV4 Akıllı anahtar programcısı, Anahtarlar tamamen kaybolursa, yeni anahtar programlamak için onu kullanmanız gerekir.
TOYOTA 2012 RAV4-Smart anahtar programcısı
2. Bu, Toyota otomobil tezgahının çıkarılmasından sonra ECU hırsızlık önleme kutusudur. Blower'ın önünde.
ECU-hırsızlık önleme kutusundaki araba tezgahı kaldırıldıktan sonra
ECU hırsızlık önleme kutusu
ECU hırsızlık önleme kutusu
ECU hırsızlık önleme kutusu
3. Isıtıcı kutusunun arkasındaki akıllı kontrol kutusu. Dikkatlice çıkarın.
ısıtıcı kutusunun arkası
Akıllı hırsızlık kutusu
Akıllı hırsızlık kutusu
Akıllı hırsızlık kutusu
Dahil paket
1 takım x TOYOTA 2012 RAV4-Akıllı Anahtar Programcı

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86-0755-23047925

Naber : +8613480159018