Mesaj gönder
products

2024 Tüm Sistem teşhis aracı XTOOL A80 Pro Master Destek Online ECU Kodlama Anahtar Fob Programlama

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XTOOL
Sertifika: CE
Model numarası: A80
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Best Price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Detay Bilgi
Dil: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce, Korece, Polonyaca, İtalyanca, Fince, Arapça, Güncelleme: 3 yıl ücretsiz
Vurgulamak:

çip ayarlama aracı

,

xtool ağır tarayıcı


Ürün Açıklaması

XTOOL A80 Pro Master OBD2 Teşhis araçları J2534 ECU Programcı Online ECU Kodlama Anahtar Fob Programcı Tüm Sistemler Teşhis
 
XTOOL A80 Pro Master güçlü Quad-Core 1.8Ghz işlemcisine, 8 ′′ 1024 * 768 ekranına, Android 5'e sahiptir.1.1 tabanlı işletim sistemi, 2GB RAM + 64GB ROM belleği, 8MP kamera, yerleşik hoparlör ve mikrofon, 10 saatlik sürekli kullanıma dayanan 10.000mAh'lık yerleşik pil.
En iyi donanım yapılandırmaları ile XTOOL A80 Pro Master, otomobil teknisyenleri ve mekanikçiler için araç arsenaline eklemek için ideal bir seçimdir.
XTOOL A80 Pro Master, OEM yazılımı ile çalışmak için J-2534 programcısı ve tam bir konektör / adaptör kablo kiti içerir.
 
Ürün Özellikleri:
 
XTOOL A80 Pro Master --- En iyi seçim
 
J-2534 ECU Programlaması: BMW, Benz, VW için yeni ECU'ları veya değiştirildikten sonra reflash modüllerini programlamak.
Gelişmiş ECU Kodlaması: Gizli işlevleri parlaklaştırmak, araba ayarlarını özelleştirmek, Online Kodlama, Online Kalibrasyon, Online Parametrizasyon, Programlanabilir Modül Kurulumu ((PMI), bileşen eşleşmesini gerçekleştirmek,Aracın performansını güçlendirmek.
35+ Özel Fonksiyonlar: 24 Servis Seçeneği, rutin otomobil bakım hizmetleri görevlerini yerine getirmek için, "Diagnostik" menüsünde ek sıfırlama ve yeniden öğrenme.
OE Full Diagnostics: Kodlar, canlı veriler, dondurma çerçevesi, aktif testler, ECU bilgileri için tam yetenekler.
İki Yönlü Kontrol: EVAP testi, boşluk yeniden öğrenimi ve benzeri aktif testleri gerçekleştirmek için çeşitli otomobil bileşenlerini ve alt sistemlerini kontrol edin.
88+ Marka Kapsama: Teşhis yapmak için 88+ Amerikan, Avrupa ve Asya markaları üzerinde çalışır.
Denetim Kamerası ile çalışır: Zor ulaşılabilen araç noktalarını incelemek için XV100 dijital denetim kamerası ile çalışır.
Anahtar Programcılar ile çalışır: Otomatik Kilit-Smith için gelişmiş IMMO ve anahtar programlama işlevlerini gerçekleştirmek için KC501 anahtar programcısı, KC501 + KS-1 anahtar programcılarıyla çalışır.
Kablosuz BT Bağlantısı: Kablosuz BT bağlantısı ile araçlarla uzaktan bağlantı kurar ve iletişim kurar.
Otomatik VIN ve Otomatik Tarama: Hızlı teşhis için tüm sistemleri kapsamlı olarak taramak için otomatik olarak araç VIN numarasını tespit eder ve çözer.
Hızlı İşlemci: Dört çekirdekli 1.8Ghz işlemci, 8 ′′ 1024 * 768 ekran, ipek gibi pürüzsüz çalışma için Android 5.1 işletim sistemi ile donatılmıştır.
Büyük Bellek: Yazılım ve tanı verilerini depolamak için 2GB RAM ve 64GB ROM.
10,000mAh batarya: 10 saate kadar sürekli kullanım süresi.
Çift Wifi Frekansı: Hem 2.4Ghz hem de 5Ghz WiFi ile bağlantı kurar.
Çok Dilli Seçenekler: 14 Dil Türü: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce, Korece, Polonyaca, İtalyanca, Fince, Arapça, Japonca, Taylandca, Rusça, Çince.
Not: Öntanımlı olarak İngilizce. Dil sürümünü değiştirmek için lütfen satıcıya S/N (serial numarası) verin.
 
Ürün fonksiyonları:
 
ECU Programlama
XTOOL A80 Pro Master otomotiv teşhis tableti, yeni ECU'ları programlayabilir veya eski modülleri ECM, PCM, BCM vb.VW modelleri için sürülebilirlik gibi sorunları çözmek içinNot: Bu araç tüm modellerde tüm modülleri programlamaz.
 
Gelişmiş ECU Kodlaması
A80 Pro Master otomotiv teşhis bilgisayarı, gelişmiş ECU kodlama işlevlerini gerçekleştirme yeteneğine sahiptir.Aracın performansını artırmak için bileşen eşleştirmesini gerçekleştirin.Not: ECU Kodlaması yalnızca bazı modellerde belirli modüller üzerinde çalışır.
 
Aktif Test (İki Yönlü Kontrol)
Araç kontrol modülünden bir cihazla bilgi gönderme ve almak süreci Aksiyon testi veya iki yönlü kontrol olarak bilinir.Etkinleştirme testi fonksiyonunun ana amacı, sistem testleri de dahil olmak üzere kontrol modülünün belirli bir fonksiyon gerçekleştirmesini istemek., aktüatör testleri, işlevsel testler, kontrol testleri, yeniden programlama veya yeniden başlatma, böylece teşhis süresini tasarruf eder.
 
Bir yakıt basınç ölçerini bağlar, anahtarı çevirir ve motoru çalıştırır ama yakıt basıncıyla ilgili hiçbir şey anlayamazsınız.Eğer talimat üzerine bir yakıt pompası komutu gönderebilir ve uygun yakıt basıncı görebilirsiniz, yakıt pompası devresinde veya pompasında bir sorun olup olmadığını belirlemek.
 
Tam teşhis fonksiyonları
Bu profesyonel teşhis aracı, BT üzerinden araç ECU'larına uzaktan bağlanmak ve iletişim kurmak için kablosuz bağlantı ile birlikte gelir.Otomobil mühendisleri veya DIY mühendisleri tüm mevcut araç modüllerini taramak için derinlemesine teşhis yapmak için kodları okumak ve temizlemek için, çeşitli sensörlerin canlı veri akışını görüntüler, dondurma çerçevesi verilerini ve ECU bilgilerini alır, hatayı etkin bir şekilde belirlemek için aktif testler yapar.
 
Anahtar Programcı
A80Pro ustası, mekanik anahtarlar ve akıllı anahtarlar için, anahtar kaybı ve tüm anahtar kaybı için profesyonel anahtar programcısı için çalışabilir.
Not: (Lütfen satıcılardan tablet desteği fonksiyonlarınızdan emin olun)
 
Bluetooth Bağlantısı
10 Meter Bleutooth VCI çalışması teşhisi kolaylaştırır.
 
Teşhis Raporu Yazdır
A80 Pro Master enables mechanics to upload data logging to XTOOL server in case any issues occurred in the process of diagnostics or maintenance services and get feedback from XTOOL engineers when the issue was resolvedVeri paylaşımı için teşhis raporunu da yazdırabilirsiniz.
 
35+ Hizmetler & Reset & Relears & Eşleştirmeler & Uyumlar & Intializations
XTOOL A80 Pro Master araba teşhis tableti, “Common Service” altında 24 servis seçeneği ve “Diagnosis” altında çeşitli sıfırlama ve yeniden öğrenme işlevleri ile birlikte gelir.Bir atölyenin yaptığı neredeyse tüm otomobil bakım hizmetleri görevlerini yerine getirmek için, garaj, otomobil tamirhanesi veya araba satıcılarının günlük iş için ihtiyaç duyacakları.Anahtar Programlama, Enjektor Kodlama, ABS Kanama, ABS Başlatma, Pencere Başlatma, Süspansiyon Kalibrasyonu, TPMS Yeniden Kurulması, Delek Kutusu Eşleşmesi, Diş Öğrenme/Krankshaft Pozisyon Değişimi Öğrenme, VGT Öğrenme, Boş Çalışma Yeniden Öğrenme,Far ayarlama, Sıfır Noktası Kalibrasyonu, Koltuk Kalibrasyonları vb.
NOT: Özel fonksiyonlar araçlar arasında değişir. Lütfen satın almadan önce uyumluluğu kontrol etmek için bize VIN numarası ile gelin.
 
Geniş Araç Kapsamı
A80pro master, 10000'den fazla araba modeli yazılımı da dahil.
A80pro master 3 yıl ücretsiz güncelleme, daha fazla yeni otomobil modeli çevrimiçi güncelleme yapacak.
 
Yeteneklerini Genişletmek İçin Eklentilerle Ultra Uyumluluk
Gelişmiş bir teşhis tarayıcı bilgisayarı olarak, XTOOl A80 Pro Master, motor silindirleri gibi ulaşılması zor noktalarda inceleme yapmak için XV100 dijital inceleme kamerası gibi eklentilerle çalışabilir. works with KC-501 key programmer or KC-501+KS-1 Key Programmer Set to perform comprehensive IMMO functions and advanced key programming & key chip programming functions and turn it into a tool for auto lock-smith.
 
XV100 dijital inceleme kamerası ile çalışmalar (karşılanmıyor)
KC-501 anahtar programcısı ile çalışır (karşılanmıyor)
KC-501 + KS-1 anahtar programcı setiyle çalışır (karşılanmıyor)
Benz arabaları için ALL-Key-LOST işlevlerini gerçekleştirmek için KC-501 + M821 adaptörü ile çalışır
Toyota 8A çip akıllı anahtarı çalıştırmak için KC-501 + M822 adaptörü ile çalışır
 
Not: ECU Programlama, ECU Kodlama, Tam Hizmet Çözümleri, OE Tam Teşhis ve Gelişmiş IMMO ve Anahtar Programlama yetenekleri (anahtar programcılara ihtiyaç duyulur) ile,A80 Pro Master, piyasadaki en eksiksiz ve çok yönlü otomotiv teşhis aracı olabilir..
 
Otomatik Vin + Otomatik Tarama + El Seçimi
 
1. Otomatik VIN taraması
XTOOL D8 teşhis sistemi, araçları tanımlamak ve tüm teşhis edilebilir ECU'ları taramak ve seçilen sistemde teşhis çalıştırmak için en son VIN tabanlı Otomatik VIN Tarama fonksiyonuna sahiptir.Bu işlev 2006 ve daha yeni araçlarla uyumludur..
 
2- El numarası giriş:
Otomatik VIN taraması fonksiyonunu desteklemeyen araçlar için, araç VIN'ini manuel olarak girebilirsiniz.
 
3Otomatik Seçim:
Otomatik VIN taraması, test aracının üreticisini seçtikten sonra seçilebilir.
 
4- El seçimi:
Aracın VIN'i, aracın ECU'su aracılığıyla otomatik olarak bulunamadığında veya özel VIN bilinmediğinde, araç manuel olarak seçilebilir.

Paket şunları içerir:
1 pc x A80 Pro Master
1pc x VCI+
1pc x Plastik Kutusu
1pc x Kağıt Kutusu
1pc x OBD2-16 adaptörü
1pc x FIAT-3 adaptörü
1pc x TOYOTA-17 adaptörü
1pc x Honda-3 adaptörü
1pc x KIA-20 adaptörü
1 adet X QINGLING-3 adaptörü,
1 adet KIA/HYUNDAI-10 adaptörü,
1 PC x BMW-20 adaptörü,
1pc x OBD2+USB kablosu
1 pc x DB9 USB3.0 kablosu
1 pc x Mitsubishi 12 + 16 kablo
1pc x Ana kablo
1pc x Universal-3 kablosu
1pc x Haima-17+2 kablo
1pc x Pil kablosu
1 pc x USB kablosu
1pc x Sigara çakmak kablosu
1pc x Şarj kablosu
1pc x Güç kablosu US
1pc x Kullanıcı kılavuzu
1pc x Paket listesi
2024 Tüm Sistem teşhis aracı XTOOL A80 Pro Master Destek Online ECU Kodlama Anahtar Fob Programlama 0

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86 13026631343

Naber : +8613026631343