Audi VW Seat Skoda için ETKA Elektronik Katalog V7.5

Temel bilgi
Model numarası: E34
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Best Price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Vurgulamak:

car diagnostic software

,

vehicle diagnostic software

Elektronik Katalog AUDI VW Seat Skoda, Minibüsler de dahil olmak üzere ilgili VAG otomobilleri için yedek parçalar ve aksesuarlar hakkında ayrıntılı bilgi içerir (ayrıca CD'den Audi, VW, Seat, Skoda aksesuar kataloğu verilmez). ) bir CD, CD kullanımı ile çalışmak veya tamamen Winchester'da kurmak mümkündür.
Audi VW Seat Skoda için ETKA Elektronik Katalog V7.5

Elektronik Katalog Almak için En İyi 2 Neden V7.5

1. Yazılım Sürümü: V7.5
2. Dil: İngilizce, Macarca, Hollandaca, Danca, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Almanca, Hollandaca, Norveççe, Lehçe, Rusça, Türkçe, Fransızca, Çekçe, İsveççe, Japonca

Kurulumdan önce, dikkat etmek gerekir:
1. 32 bit sistemde yüklü olabilir, 64bit sistem olamaz;
2. Yazılımı indirdikten sonra, yazılımı Disk D'ye açmalısınız;

VW ETK 7.5'ü Windows XP Sistemine Kurma Talimatları:
1. Bitirene kadar kurulacak İngilizce'yi seçmek için yazılımı tıklayın;
2.Copy LEXHDL5.DLL için c: windowssystem
3. "Emulator" e tıklayın ve ilk düğmeyi tıklayın, ardından yükleyin;
4. Masaüstünüze “ ETKA 7.5 2016kopyalayın
5. Daha sonra çalıştırmak için ETKA 7.5 2016 üzerine çift tıklayın.

Uyarı: MSVCR100.DLL, vs2010 derlenmiş programın varsayılan kütüphane dosyasıdır, onu çözmek için vcredist_x86.exe dosyasını yükleyin.
Audi, VW, Seat, Skoda ETKA Elektronik Kataloğu, {araba} makinesinin VIN numarasını girmeye izin verir ve onu kullanarak bir filtreleme gerçekleştirir, ancak bu nedenle bir vücut sayısı göz önünde bulundurulmaz, yani programın tanımlayacağı şey {determ} VIN modeli ve modelleme yılı (ilk 11 sembol VIN'i kullanarak), gerisinin bağımsız olarak seçilmesi gerekir. Bu, Audi programında, VW'nin, ünitelerin tanımlanmasında hatalara (hatalar) yol açabilecek son sayı VIN rakamları ile çalışabileceği anlamına geliyor.
AUDI - VW programında, uygulama yedek parçalarını arama işlevi vardır; {she}, yalnızca AUDI veya sadece VW veya aynı anda tüm VAG'lerde ve aynı zamanda değiştirmelerle ilgili bilgilerde detaylı bir uygulama aramaya izin verir. ve iade edilebilir parçalar, "kesirli" değiştirmeler hakkındaki bilgiler.
Audi, VW, Seat, Skoda ETKA Elektronik Kataloğu ile yapılan çalışmalarda, çeşitli dipnotlara ve dipnotlara özellikle dikkat etmek gerekir ve ayrıca gerektiğinde kesirli değişiklik listelerine ve V, S ve P-sayfalarına daha sık bakmamak gerekir. beklemediğiniz bir detayı alın.
Fiyat listesi, ayrı bir şekilde CD'de veya bir diskette teslim edilir. Programa bağlı olan fiyat listesini sitemizden indirebilirsiniz. Gruplar Almanya'da satın alındığında yedek parçaların gerçek maliyetini bilmek istiyorsanız, fiyat listesi satıcı indiriminde. İndirimler yedi gruptan oluşur (yedek parçalar için) ve% 10'dan% 60'a kadar değişebilir veya% 20 sırasındaki tüm gruplarda aynı indirim uygulanır, böylece distribütör ticareti ile kaç tane “ısındığınızı” hesaplayabilirsiniz. Oto yedek PARÇALARI.
V-sayfasındaki herkese VIN'i kontrol etmezseniz, {araba} makinasının modelleme yılının VIN numaralarından ve makinenin gerçek yayınlanma tarihinin {araba} hem ileri hem de geri kadar güçlü bir şekilde değişebileceğine dikkat edin.
Programdaki V sayfası dışında, M sayfası, P sayfası, S sayfası, bu sayfalar ek donanımlar, yürütme varyantları {performans} ve ayrıca hangi modellerde kullanıldığı hakkında bilgiler içermektedir. {Car} beton makinesinin bu kodlarını bulmak için, {cars} kalkan makinelerinde veya servis kitabında mümkündür ve bazen görülebilir ve basit gözlerdir (bir gövde veya rengin türü).
Kodlama modeli ve serbest bırakma yılı için, VIN numarasındaki VAG, 11'in üzerinde 7'yi içeren siparişlerin altındaki işaretleri kullanır ({otomobil}, 10 yıllık serbest bırakma makinesinin 7. ve 8. markalarını işaretler). İlk üç işaret VIN, makinenin {araba}, aşağıdaki üçün (ZZZ) genel olarak herhangi bir bilginin {üretildiği} yapılmadığı, geleceğe yönelik (bilgi için {sorgulama}) saklandığı bir yer (ülke) belirtir. 1986’dan beri Audi’nin tüm modelleri çinko kaplı
Dahil paket:
1 adet x DVD

SSS:

S: Japonca var mı
A: Evet, dahil Japonca dil var

S: Bu Audi VW Seat Skoda ETKA Elektronik Kataloğu Etkinleştirilmeli mi?
A: HAYIR Etkinleştirilmesi Gerekiyor.

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86-0755-23047925

Naber : +8613480159018