Mesaj gönder
products

4 D KLONLAMA ARACI

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Sertifika: CE
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Best Price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Detay Bilgi
Vurgulamak:

Otomatik anahtar programcı

,

otomatik araba anahtar programcı


Ürün Açıklaması

4D KLONLAMA ARACI

4D CLONING TOOL PROGRAMI İLE TEMEL KOPYA VERME

4D CLONING TOOL cihazını USB portuna takarsanız ilk çalıştırma sistemi, bulunan cihazın sürücüsünü yüklemenizi önerir.

Sürücü dizini noktası olan manuel kurulum yöntemini seçin (2. yöntemdir). Dizini CD'den "FTDI / driver" klasörüne getirin. Her şeyi doğru yaptıysanız, işletim sistemi yeni cihazın zaten kurulu ve çalışmaya hazır olduğunu onaylayacaktır.

4D CLONING TOOL cihazına taktığınız USB portunun sayısını tespit edin. "Bilgisayarım" simgesine sağ tuşla tıklayın. "Sistem mülkü -> ekipman-> aygıt yöneticisi" seçeneğini seçin. "Portları (COM ve LPT)" açın.

Cihaz bağlantısının sanal COM portu "USB Seri Port" gibi olacaktır.
Kopyalama, bu belgeye ekli özelliklerde belirtilen veya 4D CLONING TOOL programındaki INFO düğmesiyle erişilebilen araçlarda kullanılan anahtarlar için çalışır.
Menüden "4D CLONING TOOL PROGRAM" ı başlatın:
Programları Başlat 4D Cloning TOOL Bağlantınız olan "4D CLONING TOOL" tipindeki cihazın programına bağlanın, ardından programın iletişimi tespit edebilmesi için üzerine tıklayın. Güncel olmayan sürümü ise, özel bir mesaj güncellemesi.

Aygıtın açık, bilgisayara seri bağlantı noktasıyla bağlı olduğundan ve ekranda "Bilgisayara BAĞLANTI" yazdığından emin olun. Aygıtın düzgün çalışması için, bilgisayarın monitörüne, PC'ye, güç giriş noktasına yakın bir yere koymayın, veya manyetik alanlar üreten diğer elektrikli cihazlar.
Program cihazı algıladığında, aynı video ekranında "Başlat" düğmesini tıklayın: "Başlat" düğmesine her basıldığında, seçilen ayarlar diske kaydedilir. PC videodaki talimatları izleyin, resimlerle tamamlayın. ve her adımda gerçekleştirilecek olan işlemlerin kısa açıklamaları.

Notlar:

1) Tüm işlem boyunca cihazın PC'ye "PC'YE BAĞLI" modunda bağlanması gerekir.
2) Tüm işlemin süresi, kopyalanacak tuşa ve kullanılan bilgisayarın gücüne göre, birkaç saniye ile birkaç dakika arasında değişir.

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86 13026631343

Naber : +8613026631343