Mesaj gönder
products

2024 Başlatma CRP919 OBD2 Tarayıcı Destek ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Servisi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Sertifika: CE
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Best Price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Detay Bilgi
Model adı: CRP919
Vurgulamak:

x431 süper tarayıcıyı başlatın

,

tarayıcı x431'i başlatın


Ürün Açıklaması

Launch CRP919X BT Otomobil Tanılama Aracı DBScar VII VCI Otomatik OBD OBD2 Tarayıcı Aktif Test ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Hizmetleri

2023 En yeni Launch tarama aracı CRP919X BT süper Android10.0 işletim sistemi ve 3+32GB bellek yükler.CRP919X.
Launch CRP919X BT, eklenen DBScar VII VCI ile bluetooth üzerinden arabayı bağlayabilir. Launch tarama aracı CRP919X BT,CRP919E BT, ancak CRP919X BT ABD/İngiltere/AB depolarından gönderilebilir.
 
Launch CRP919X BT Önemli Noktalar:

1Arabayı Bluetooth ile DBScar VII VCI ile bağlayın.
2CANFD ve DOIP yeni protokollerini destekleyin.
3Audi, BMW'nin rehberlik fonksiyonu eklendi.
4Daha güçlü yapılandırma: 7 ′′ dokunmatik ekran + Android 10.0 işletim sistemi, 4GB RAM + 64GB ROM Büyük depolama ve daha hızlı teşhis yapabilmek için 6300mAh yüksek dayanıklılıklu bir pil ile donatılmıştır.daha istikrarlı, ve daha dayanıklı
5. OE düzeyi Tam sistem teşhisi
6. ECU Kodlama + Aktif Test (İki Yönlü Kontrol)
7. 31+ Yeniden ayarlama servisi, artmaya devam edin
8Otomatik VIN taraması.
9. FCA hesabı ile çalışmak için uzatmak (ihtiyaçlı)
10. 23 dil desteği: İtalyanca, İngilizce, Almanca, Japonca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Polonyaca, Türkçe, Hollandaca, Yunanca, Macarca, Arapça, Danca, Korece, Farsça, Sırpça, Fince, İsveççe,Çek, Basitleştirilmiş Çin, geleneksel Çin
İletişim:
Birleşik Krallık/AB Ülkeleri müşterileri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri dışındaki müşteriler için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce ve AB Ülkeleri dışındaki müşteriler için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri için İngilizce/AB Ülkeleri

2024 Başlatma CRP919 OBD2 Tarayıcı Destek ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Servisi 0
2024 Başlatma CRP919 OBD2 Tarayıcı Destek ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Servisi 1
Launch CRP919X BT İşlevleri:
 
Otomatik VIN kodu kimliğini destekle
 
OE düzeyinde tam sistem teşhisi
 
OE düzeyinde bir otomotiv teşhis aracı olarak, Launch CRP919E, çoğu otomobil ECU'suna erişebilir, kodları okuyabilir, temizleyebilir, canlı verileri, dondurma çerçevesini, ECU bilgilerini alabilir ve aktif testler, eşleşme,uyarlama, uyarı lambalarını kapatmak, monitörleri sıfırlamak.
 
Bunlara: ABS Sistemi, Motor Sistemi, SAS Sistemi, TPMS Sistemi, IMMO Sistemi, Batarya Sistemi, Yağ Servisi Sistemi, SRS Sistemi, DPF Sistemi, Klima Sistemi, Şanzıman Sistemi vb. dahildir.
 
Tam sistem teşhisinde yeteneklerinin kısa bir tanıtımı şöyle:
 
1Motor Sistemi için: Aracın performansını arttırmak için Motor Sistemi'ndeki motor yanmasını, yakıt enjeksiyonunu, hava ve yakıt oranını ve egzoz emisyon koşullarını tespit etmeye yardımcı olur.Enerji tasarrufu ve egzoz emisyonlarını azaltmak.
2. Transmisyon için: Aracınız kaydığında veya değiştirilmesi zor olduğunda, güvenlik sürüşünde çok anlamlıdır.Bu teşhis aracı iletim sistemindeki kodları okuyup sorunları çözebilir., veya canlı veri görüntüleme yoluyla sağlık durumunu kontrol edin.
3ABS sistemi için: Bir ABS sorununun teşhisi her zaman tüm fren bileşenlerinin görsel incelemesiyle başlamalıdır, daha sonra sorunun nerede olduğunu söylemek için ABS kodlarını almanız gerekir.Ve bu teşhisin sizin için yaptığı şey de bu..
4SRS sistemi için: SRS, güvenlik kısıtlama sistemi, çarpma sensörlerinden, bir kontrol modülünden ve hava yastıklarının kendisinden oluşur.Ve bu teşhis aracı sağlık durumunu kontrol etmek için her elektronik parametreyi tespit edebilir..
5. Eğer fren pedalinin yumuşak olduğunu hissediyorsanız ve alışılmadık bir koku veya gürültü vb. fark ederseniz fren sistemini teşhis etmek için.
6. Eğer sistem araç yaşı ya da düşük kaliteli yakıt tarafından etkilenirse emisyon sistemini teşhis etmek için. İyi bir emisyon sistemi zararlı gazları büyük ölçüde azaltır ve size para cezasından korur;
7. Aracın çalışmayacağı veya “Motoru kontrol et” ışığı yanıyorsa yakıt sistemini teşhis etmek için. Aracınızın en düşük emisyonlarla en iyi performansı sağladığını düzenli olarak kontrol edin.
8. Aracınız kayıyorsa veya değiştirilmesi zorsa şanzıman teşhisi için. Sistem aracınızın genel performansında önemli bir rol oynar;
9Eğer arabanın düzenli olarak kontrol edilmezse, net göremediğiniz için kaza olabilir.
10Hızlı sinyalleri, yanıp sönen ışıkları ve daha fazlasını görürseniz ışık sistemini teşhis etmek için.
 
Şimdi CANFD ve DIOP protokollerini destekler, 2020'den sonra GM ve diğer yeni arabaları destekler!
 
Bu fiyat aralığında CAN-FD protokolüyle uyumlu olan ve 2020'den sonra üretilen en son GM araçlarını destekleyen tek üründür.CAN çerçevesinde 8 ile 64 bayt arasında daha fazla veriyi barındırmak için gelişmiş CRC algoritmaları benimser, diğer ürünlerden daha hızlı çalışır ve kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştirmek için tespit edilmemiş hata riskini azaltır.
 
Chevrolet Onix için destek 2020-2021 yılı
Chevrolet Tracker için destekler 2020 yılı
Chevrolet Suburban için destek 2021 yılı
Chevrolet Tahoe için destekler 2021 yılı
Buick için destekler
Cadillac Escalade için destekler 2021 yılı
Cadillac Escalade için destekler 2021 yılı
GMC Yukon için 2021 yılı destekleri
GMC Yukon XL için destek 2021 yılı
Holden için destekler
DAEWOO için Destek
Alpheon için destekler
Ravon için destekler
Pontiac için destekler
Satürn'ün Destekleri
Hummer Destekleri

2024 Başlatma CRP919 OBD2 Tarayıcı Destek ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Servisi 2
DoIP
 
DoIP üzerinden teşhis ile, UDS üzerinden başlatılan teşhisler TCP/IP ve Ethernet üzerinden kullanılır. Bu, CAN'den çok daha yüksek veri hızlarını sağlar.Bu, Launch CRP919E'yi karmaşık teşhis görevleri ve flash uygulamaları durumunda hem zaman hem de maliyet açısından tasarruf ettiriyor.. BMW (F&G şasi), Volvo (2018 modelinden sonra), Land Rover & Jaguar modellerinden sonra (2017 modelinden sonra) ile uyumludur.
 
İki yönlü kontrol (aktif test)
 
Aktif test için solenoid ve aktüatörleri çalıştırmak, araç kumandalarını kullanmadan, sistemlere/ bileşenlere çalışma durumlarını test etmek için komut göndermek.

2024 Başlatma CRP919 OBD2 Tarayıcı Destek ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Servisi 3
2024 Başlatma CRP919 OBD2 Tarayıcı Destek ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Servisi 4
ECU Kodlaması
 
Gelişmiş kodlama fonksiyonu, araç kontrol modüllerini yeniden çalıştırmak için kullanılır. Bu, araçtaki bilgisayar yazılımını en son sürüme güncellemenizi sağlar.Ayrıca bazı bileşenler için uyarlanabilir verileri onarım veya değiştirme yaptıktan sonra yeniden programlamak için, sürüş kabiliyeti, yakıt verimliliği, güç kaybı, hata kodları, mekanik parçaların dayanıklılığı vb. gibi konular için çözümler sunmaktadır.Lütfen satın almadan önce VIN numarası ile uyumluluğu kontrol edin..

2024 Başlatma CRP919 OBD2 Tarayıcı Destek ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Servisi 5
31+ yaygın olarak kullanılan onarım ve bakım hizmetleri, kırışık tutun
 
1.ABS Kanama
ABS'de hava varsa, ABS fren hassasiyetini geri kazanmak için ABS kanama fonksiyonunu fren sisteminin kanaması için gerçekleştirilmelidir.
2.TPMS Reset
Lastik basıncı nedeniyle çok düşük olduğunda,lastik sızıntıları,lastik basıncı izleme cihazı değiştirildiğinde veya kurulduğunda,lastik değiştirildiğinde ve lastik basınç sensörü hasar gördüğünde,Lastik basıncını sıfırlama fonksiyonu lastik basıncını sıfırlamak ve lastik basıncını MIL'i kapatmak için gerçekleştirilmelidir..
3. Yağ lambasını sıfırla.
Yağı değiştirdikten sonra motor yağı ömrü sisteminin yeniden hesaplanması için sıfırlama yapmanıza izin verir.
4. Elektronik gaz sensörü sıfırlama
Otomobil dekoderini kullanarak, ECU'nun öğrenme değerinin başlangıç durumuna geri dönmesi için gaz aktüatörünü başlatmak.
5Enjektor kodlaması
ECU veya enjektör değiştirildikten sonra, her silindir için enjektör kodu doğrulanmalı veya yeniden kodlanmalıdır, böylece silindir yakıt enjeksiyonunu doğru bir şekilde kontrol etmek için enjektörleri daha iyi tanımlayabilir.
6. SAS sıfırlama
Direksiyon açısını sıfırlamak için hatalı direksiyon açısı sensör hafızasını temizlemeye yardımcı olur ve direksiyon açısı sensör kalibrasyonunda önemli bir rol oynar.
7- Fren panosunu sıfırla.
Fren kontrol sistemlerini devre dışı bırakmak ve etkinleştirmek için fren sıvısı kontrolüne yardımcı olmak, fren bantlarını açmak ve kapatmak ve disk veya bant değiştirildikten sonra frenleri ayarlamak.
8.Öğrenme Derneği
Motor ECU'su, krançavru konum sensörü veya krançavru sinek tekerleği değiştirildiğinde otomobil için vites öğrenimi yapılır.
9.IMMO Servisi
Arabanın yetkisiz anahtarlarla kullanılmasını önlemek için,Hırsızlık karşıtı anahtar eşleştirme fonksiyonu, aracın hareketsizleştirme kontrol sisteminin arabayı normal olarak kullanmak için uzaktan kumanda anahtarlarını tanımlaması ve yetkilendirmeyi sağlamak için gerçekleştirilmelidir..
10- Batarya eşleşiyor.
Bataryanın izleme ünitesinde sıfırlama işlemini gerçekleştirmenizi sağlar.
11.DPF Regenerasyon
Sürekli yanma oksidasyon modu ile DPF filtresinden PM'yi temizlemek için kullanılır. Özellikle DPF ile dizel partikül filtre sistemi için çalışır.
12.EGR Adaptasyonu
Bu işlev, egzoz gazı recirculation (EGR) valfini temizledikten veya değiştirdikten sonra öğrenmek için kullanılır.
13- Süspansiyon eşleşmesi.
Hava süspansiyonu sistemindeki veya kontrol modülündeki vücut yüksekliği sensörünü değiştirirken veya araç seviyesinin yanlış olduğu zaman, bu işlev vücut yüksekliği sensörünü seviye kalibrasyonu için ayarlayabilir.
14.NOx sensörü sıfırlandı
NOx hatası yeniden başlatılırsa ve NOx katalizörü değiştirilirse, motor ECU'sunda depolanan katalizörün öğrenilen değerini sıfırlamak gerekir.
15Lastikleri sıfırla.
Bu işlev, değiştirilen veya değiştirilen lastiğin boyut parametrelerini ayarlamak için kullanılır.
16.Windows Kalibrasyonu
Bu özellik, ECU başlangıç belleğini kurtarmak için kapı penceresi eşleştirmesini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.
17- Dur-Başlat Yeniden ayarla.
Bu fonksiyon, ECU'da gizli fonksiyonu ayarlayarak otomatik Start/Stop fonksiyonunu açmak veya kapatmak için kullanılır (Ön şart gizli fonksiyon ve donanım desteği ile donatılmış araçtır)
18. AC Başlatma
AC sisteminin yeniden öğrenilmesi/başlangılımı, araç AC ECU'su veya aktüatörü değiştirildiğinde veya ECU belleği kaybolduğunda yapılmalıdır.
19. AdBlue Reset
Dizel egzoz arıtma sıvısı (araç ureyası) değiştirildikten veya doldurulduktan sonra, ureya sıfırlama işlemi gereklidir.
20. AFS Far Fener Reset
Bu işlev, uyarlanabilir far sisteminin başlatılmasını sağlar.
21. A/F sıfırlama
Bu işlev, hava/yakıt oranı parametrelerini ayarlamak veya öğrenmek için kullanılır.
22. Değişiklikler
Bu işlev, vites değiştirme kalitesini artırmak için vites kutusu kendi kendine öğrenme tamamlamak sağlar
23Soğutucu kanama
Bu işlevi kullanarak soğutma sistemini havalandırmadan önce elektronik su pompasını çalıştırın.
24. Ulaşım Yeniden Başlat
Aracın güç tüketimini düşürmek için, kullanıcı aşağıdaki işlemleri yapabilir: Aracın hızını sınırlayın, kapıyı açmak için ağı uyandırmayın ve uzaktan anahtarı devre dışı bırakın vb.Aracın normal durumuna dönmesi için ulaşım modunun devre dışı bırakılması gereklidir..
25. Koltuk Kalibrasyonu
Bu fonksiyon, değiştirilen ve onarılan koltukların hafıza fonksiyonuna eşleştirilmesi için uygulanır.
26Yüksek Voltajlı Pil Bulma
Bu fonksiyon yüksek voltajlı batarya teşhisi ve durum bilgisi algılaması için kullanılır.
27. Sunroof Başlatma
Bu işlev, güneş çatısı kilidini kapatmanıza, yağmur yağdığında kapatmanıza, kaydırma / eğimli güneş çatısı bellek fonksiyonuna, arabanın dışındaki sıcaklık eşiğine vb.
28Motor Gücü Denge İzleme
Bu fonksiyon, her silindirden verilen göreceli gücü belirlemek için her silindirden gelen güç hamlesinde kranı hızlandırmayı izlemek için kullanılır.
29. Dil Değişimi
Bu işlev araç merkezi konsolunun sistem dilini değiştirmek için kullanılır. not: dil değişikliği yapmak için dil paketi gerekir
30Gaz Parçacık Filtresi (GPF) Regenerasyon
Bu fonksiyon, GPF'nin uzun süreli servisinden dolayı yakıt tüketimi arttıktan ve motor çıkış gücü azalttıktan sonra GPF'nin değiştirilmesi veya yenilenmesi için kullanılır.
31Akıllı tempolu kontrol sistemi sıfırlandı.
Bu işlev, akıllı tempolu kontrol modülünün değiştirildikten veya onarıldıktan sonra eşleştirilmesi için kullanılır.
(Not: Kullanılabilir bakım fonksiyonları aracın yapısına, yılına ve modeline bağlı olarak değişir.)

2024 Başlatma CRP919 OBD2 Tarayıcı Destek ECU Kodlama CANFD DOIP 31+ Yeniden Kurma Servisi 6
Raporu Wi-Fi üzerinden paylaş ve Raporu yazdır
 
Ek zahmet çekmek yerine, bu Launch tarayıcı ile, kolayca Wi-Fi (e-posta adresi) aracılığıyla müşterileriniz veya teknisyenlerinizle teşhis raporunu paylaşabilirsiniz.Tam olarak bakarlardı., net ve doğru bir teşhis raporu, ve sonra ne yapılması gerektiğini anlamak.
 
115'den fazla otomobil markası, 10000+ model
 
- Amerikan arabaları.
Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Fiat, Ford, GM, Jeep, LINCOLI, GM.
 
- Avrupa arabası.
, ABARTH için, ALFA ROMEO için, AUDI için, BENTLEY için, BMW için, BUGATTI için, CITROEN için, DACIA için, IZH için, EURO FORD için, FERRARI için, FIAT için, GAZ için, OPEL için ((GÜNYEFRİKA), IVECO için, JAGUAR için,LAMBORGHINI için, LANCIA için, LANDROVE için, MASERATI için, MAYBACH için, MERCEDES için, MINI için, OPEL için, PEUGEOT için, PORSCHE için, RENAULT için, ROLLSROYCE için, ROVER için, SAAB için, SEAT içinSKODA için, SMART için, Sprinter için, VAUXHALL için, VAZ için, VOLVO için, VW için, ASTONMARTIN için, VW_CV için
 
- Asya arabaları:
CURA için, DAEWOO için, DAIHATSU için, HOLDEN için (AUSTRALIA), HONDA için, HYUNDAI için, INFINITI için, ISUZU için, KIA için, LEXUS için, LUXGEN için, MAHINDRA için (INDIAN), MARUTI için (DIAN), MAZDA için,MITSUBISHI için, NISSAN için, GTR için ((NISSAN), PERODUA için, SAMSUNG için, SSANGYONG için, SUBARU için, SUZUKI için, (INDIAN için, TLISUZU için, TOYOTA için
 
Ürün Özellikleri
 
İşletim sistemi: Android 10.0
İşlemci: 2.0GHz, dört çekirdekli
Bellek: 4GB
Depolama alanı: 64GB
Ekran: 7 inç, LCD ekran
Açıklama: 1024 * 600
Kamera: 8 megapixel arka tarafa monte edilmiş.
Wi-Fi: 2.4GHz
Pil: 6300mAh
 
Paket şunları içerir:
 
1pc x LAUNCH CRP919X BT AB & UK sürümü
 
 
 

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86 13026631343

Naber : +8613026631343