Mesaj gönder
products

2024 Autel MaxiCOM MK900 Orijinal Autel Tarayıcısı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Autel
Sertifika: CE
Model numarası: MK900
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Best Price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Detay Bilgi
Nakliye Yöntemi: DHL, Fedex, UPS, TNT, EMS işlemci: Samsung Exynos 6 Çekirdekli İşlemci (1,3 GHz dört çekirdekli ARM Cortex-A7 + 1,7 GHz çift çekirdekli
Boyutlar: 270.8 mm (10.0 Paket: 33cm*23cm*8cm
Kamera: Arkaya bakan, 5,0 Megapiksel, El Fenerli AF Teslim Süresi: 48 saat içinde
Türü: Teşhis Aracı Görüntüle: 8.0
Renk: fotoğraf olarak İşletim sistemi: Android 4.4.2 KitKat
Güncelleme: Çevrimiçi güncelleme Dil: çoklu dil
Vurgulamak:

autel kod tarayıcı

,

autel scan tool


Ürün Açıklaması

2024 Autel MaxiCOM MK900 Orijinal Autel Tarayıcısı

Autel MaxiCOM MK900 Scanner

Neden Autel MK900?

Paraya En İyi Değer
Autel'in yeni sürümü MK900'e rağmen, Elite II, MS908 PRO II gibi üst düzey Autel tarayıcıları ile neredeyse aynı gelişmiş özelliklere ve yeteneklere sahiptir.Ama bunu sadece sonunun maliyetinin 1/4'üne alabilirsiniz..

Dosyalanmış ve test edilmiş tüm veri tabanı
Autel teknolojisinin desteğiyle, tüm sistem kutularını / oku ve açık kodları / 3000+ iki yönlü kontrolleri / %99'u kapsayan 40+ sıfırlama yapabilirsiniz.Farklı olarak birçok tarayıcı otomobil pazarında sahte reklam ile “her şeyi yapabileceğini” iddia ama gerçekte, sadece sınırlı hizmetleri olan bazı arabalar için çalışırlar.

Amiral gemisi düzeyinde kapsamlı özellikler
2024'te Autel, bu otomotiv tarayıcı teşhis aracını, sadece öncü Autel tarayıcılarında bulunan birçok gelişmiş özellikle donatmıştır.Autel Bulut YönetimiBunlar servis bölümündeki işinizi daha basit ve sinir bozucu hale getirir.

Haftalık / Aylık Yazılım Güncelleme
Autel, satın alımla birlikte 1 yıllık abonelik veriyor, ki bu da cihazın yarı değerine eşittir.

Autel en yeni modeli, daha düzgün navigasyon
Autel MaxiCOM MK900, Autel'in bu yılki en yeni modeli, size MaxiCheck MX900'ün güçlü yönlerini birleştiren en yeni kullanıcı deneyimini sunuyor.ve hızlı bir işlemciden yararlanan anlık tek dokunuş tepkisi, Autel MK900'ü kullanmak için mutlak bir esnekliktir..

Autel MK900: 40+ Hizmetler dahil!

Bu Autel MK900 tarayıcı otomotriz sadece 500+ dolara ihtiyaç duyuyor, Snap-on tarayıcıdan çok daha güçlü, yine de üst düzey Autel tabletleri gibi 40+ sıfırlama fonksiyonuna sahip (örneğin MS908 Pro II, Elite II, Ultra),MS906 Pro'dan çok daha iyi., MK906 Pro ve MS906 Pro (sadece 36+ servis fonksiyonu alırlar).
Para için: MK900 > MK900BT > MP808BT
Yeniden ayarlama fonksiyonları için: Autel MK900 = MS908 Pro II, Elite II, Ultra > MP900BT, MS906 Pro

Autel MaxiCOM MK900 Scanner 40+ SERVICES INCLUDED!

40 Servisleri sıfırla Ayrıntılar:

Hızlı bakım veya onarım için yaygın olarak kullanılan 30+ sıfırlama fonksiyonu:
Petrol Yeniden Kurulumu, EP-B, BMS, ABS Kanama, TPMS, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, D-P-F Reg., IMMO Servisi, Enjeksiyon Kodlaması, SAS Kalibrasyonu, Süspansiyon Kalibrasyonu, Gaz Adaptasyonu, ABS/SRS, Delek Öğrenimi,Sunroof Başlatma, Koltuk Kalibrasyonu, Dil Değiştirme, Far Eşleşimi, A / F Ayarlama, WIN DR Çatı, CHG Lastik Boyutu, Silindir, Turboşarj, Limit, Trans Adaptasyonu ve daha fazlası.

Gelişmiş Araç Modelleri için 10+ Gelişmiş İşlevler:
Tarafsız dişli pozisyonu öğrenme, tork sensörü ayarlama, sinyal kontrolü, yaw oranı sensörü (YRS) öğrenme, debriyaj pedal pozisyonu öğrenme, silindir güç dengesi, bileşen eşleşmesi, dur / başlat yeniden ayarlama,Taşıma Modu, Otomatik Kapı L-Ock, ve daha fazlası.

Özel Fonksiyonu Nasıl Yapılır?

1. Otomatik algılama veya manuel giriş veya manuel seçim ile araç okumak;
2. Otomatik tarama veya Kontrol Birimi seçin -- (Powertrain/Body/Chassis) -- (Uyumlu Modül) -- 40+ Özel işlev;
3Ekran üzerindeki talimatları takip ederek adımları atın.

AUTEL'in 2024 MK900: 3000+ Aktif Test: Hataları kolayca bulun ve zamanında düzeltin

Autel otomobil bilgisayarı kod okuyucu MK900, içinde 3000+ test menüsü olan tam özellikli iki yönlü tarama aracı.Bu, komutu ECU'ya gönderebileceğiniz ve %99 erişilebilir aktüatörlere yanıt alabileceğiniz anlamına gelir..

Autel MaxiCOM MK900 Scanner 3000+ Active Tests: Find Faults as Breeze, Fix Them in Time

Erişilebilir Aktüatörler Örnekleri:
Turn on the radiator fan - modulate the throttle - open/close windows - operate mirrors - test injector buz - turn on interior/exterior lights & sound horn - test door loc-k actuators - test injector - turn off ACC lane keeping assist system (LKAS) - turn on/off front & rear side ACM solenoid - turn on/off the fu*el pump - cycle the A/C - clutch on/off - test left clutch electromagnetic coil - test acceleration device - test oil pressure control - aim dynamic camera - calibrate vehicle level position - pump brake vacuum - test inlet & outlet valve - test open brakes - supply wheel speed sensor - test parking brake and more.

İki yönlü kontrol neden önemlidir:iki yönlü obdii tarama aracı, teknisyenlerin araç sistemleriyle doğrudan iletişim kurmalarını sağlar ve teşhis, test, kalibrasyon gibi görevleri sağlar.ve bileşen etkinleştirme hafif bir esneklik olacakSize hızlı bir şekilde (genellikle 10 dakika içinde) bireysel aktüatörlerin, valflerin ve pompaların gerektiği gibi işlev görüyor mu olduğunu söyleyecek ve bu da her zamanki gibi verimli onarımlara olanak sağlayacaktır.

Aktif test fonksiyonunu nasıl gerçekleştirilir:

1Otomatik algılama, manuel giriş veya manuel seçim yoluyla araç okunur.
2. Otomatik tarama veya Kontrol Birimi seçin -- (Powertrain/Body/Chassis) -- (Uyumlu Modül) -- 3000+ Aktif Test;
3Ekran üzerindeki talimatları takip ederek adımları atın.

AUTEL'in 2024 MK900: Dakikada tüm sistemleri tarayın.

Autel MaxiCOM MK900 Scanner SCAN ALL SYSTEMS IN MINUTES

Sadece 4 sistem için değil, tüm sistemler için OE düzeyinde teşhis
Otomobil tüm sistem teşhisleri tüm araçlar için bu mk900 teşhis tarama aracıyla erişilebilir.

Bazı Kullanım Szenaryoları Örnekleri:

Motor için
Otomobil tarayıcı teşhis aracı, motor sisteminden hata günlüğünü hemen çıkarabilir.Petrol yatakları ve enkazları, yetersiz yakıt ve hava sıkıştırması, motor soğutma sıvısının sızması, engellenmiş motor radyatörleri, uzun süreli motor patlaması, hasarlı oksijen sensörleri, eski fişekler vb., motor arızalarını önlemek için.

Kilitleme karşıt fren sistemi (ABS) için
Bu tarama aracı, ABS lambalarının yanmasına neden olan teşhis hatası kodunu çekmek için anti-kilitleme fren sistemi (ABS) ile çalışabilir.ve arızalı sensörlerSorun çözüldükten sonra, tüm araçlar için bu teşhis tarama aracını kullanarak ABS lambalarını sıfırlayabilirsiniz.

Hava yastığı sistemi için (SRS)
Bir kaza durumunda ciddi hasar veya ölüm önlemek için, bu mekanik araç, SRS (Airbag) sisteminde mevcut olan herhangi bir hata kodunu okuyarak ve temizleyerek aracın güvenli ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.ve sonra hava yastığının uyarı ışığını kapatmak.

İletişim için
Bir vites kutusunun sorununu bilmemek size muazzam bir bakım maliyetine yol açacaktır.Bu iki yönlü tarama aracı canlı verileri görüntüler, iletim sistemlerindeki kodları okur ve temizler ve uyarı ışığını kapatır.

Ve daha fazlası:
CEM (Central Electronic Module) | DIM (Driver Information Module) | ASDM (Active Safety Domain Master) | BBS (Battery Backed-up Sounder) | IMS (Interior Movement Sensor) | SWM (Steering Wheel Module) | HUD (Head Up Display) | SCL (Steering Column L-ock Module) | TACM (Transmission Actuator Control Module) | AUD (Audio Module) …

2024 Yeni! VIN/License taraması. Daha gelişmiş AutoVIN.

Aynı fiyat aralığındaki diğer birçok Autel tarayıcısının aksine, bu 2024 Autel obd2 tarayıcısı MK900, yüksek kaliteli MaxiSys serisi tarayıcıları olarak görev yapan bir plakadan veya barkod taramasından VIN verilerini alabilir.Bu size çok zaman ve çaba tasarruf eder çünkü aracınızı çok fazla araştırma yapmak zorunda kalmayacaksınız.

*hatırlatma: bu teknoloji çoğunlukla 2006+ arabalar için. Eğer başarısız olursa, ¢manual VIN girişi ve tarama ¢ deneyin.

Temel IMMO Sistemi için IMMO Anahtarları

MK900BT gibi bu profesyonel otomatik tarama aracı MK900 de araba anahtarlarını ekleyebilir veya değiştirebilir ve sadece yetkili sürücülerin arabanızı çalıştırıp kullanabilmesini sağlar.Bu özelliğin yalnızca temel IMMO sistemleriyle donatılmış araçlar için çalıştığını unutmayın., Honda, Toyota, Infiniti, Chrysler, Dodge, Jeep, GM, Ford, Peugeot, Saab, BMW, Mini, Opel, Vauxhall, Alfa Romeo vb. ile uyumludur.

Pratik Ön ve Son Tarama Raporu

MK900BT'nin aynısı, bu iki yönlü tarama aracı modern araçlarla ilgili sorunları teşhis ederken ve onarırken "Pre & Post Report" sağlar.“Pre-Scan Report” herhangi bir şeyi tamir etmeden önce aracın olası sorunlarını tespit eder., gereksiz onarımlardan ve daha fazla hasardan sizi korur. “Post-Scan Report”, onarımların doğru yapıldığını ve tüm sorunların düzeltildiğini kontrol eder ve onarım sırasında bir şey ters giderse kanıt sağlar.

Raporu Wi-Fi Yazıcısı ile Yazdır

Wi-Fi baskı, kablosuz bağlantı sayesinde kolaylık sağlar ve Autel tarayıcıdan Wi-Fi ağının menzilinde baskı yapmanıza olanak sağlar.Baskı cihazını Wi-Fi ağınıza ve otomotiv tarayıcı teşhis aracınıza bağlamakla ilgili.Kurulduktan sonra, baskı sorunsuz olur.

MV108S ile denetim işi

Endoskoplar erişilmesi zor veya erişilemez alanların yüksek çözünürlüklü görsel incelemesini sağlar ve motorların, boruların veya diğer kapalı alanların içini sökmeden görmenizi sağlar.Autel MK900 obd ii aracı, yüksek kaliteli görüntüleme ile ilgili sorunları hızlı bir şekilde belirlemek için Autel'in endoskopu MV108S ile çalışmanıza olanak tanır, esnek kablo ve ayarlanabilir LED aydınlatma.

AUTEL'in 2024 MK900: 8 Kat Daha Hızlı

Autel MaxiCOM MK900 Scanner 8X FASTER THAN EVER

Yüksek Seri Özellikleri: MK900 vs MK808S, MK808Z
Üç otomobil tarayıcı teşhis aracı da maliyetli Autel tarayıcılarının örnekleridir.Ama Autel makine aracı MK900, üçün içinde birinci sırada, amiral gemisi seviyesindeki özellikleri nedeniyle yer alıyor., yine de diğer ikisiyle neredeyse aynı maliyetlere sahiptir:

Procesör ′′ Rockchip RK3566 işlemcisi MK808S / MK808Z'den daha hızlı çalışır.
Ekran ✓ Keskin 1280*800 piksel yoğunluğu ile canlı ekran, gözleriniz bireysel pikselleri bile algılayamayacak kadar yüksektir. MK808S / MK808Z ✓ ekranıyla aynı boyutta olmasına rağmen görüntü daha iyidir.
Hafıza 4GB/64GB, tüm araçlar için bu teşhis tarama aracının çalışabileceği artan bellek sayesinde uygulamaları öncekinden %20 daha hızlı başlatabilir.
Batarya 7700mAh'a yükseltildiği için daha uzun çalışır.

Çoklu görevli Android 11.0 işletim sistemi

Daha hızlı işlemcinin yanı sıra, bu Autel tarayıcısı ayrıca benzersiz bir işletim sistemine sahiptir.0 işletim sistemi araba teşhis tarayıcısının performansını yavaşlatmadan çoklu görev yapmak için harika çalışıyorAynı anda birden fazla işlevi işleyebilir ve hızlı veri ve onarım elde etmekte huzurlu olursunuz.

>>Kameralar ve Hafıza

Otomatik odaklama yeteneğine sahip yerleşik 8MP arka kamera, daha fazla analiz için net ve keskin anlık görüntüler alabilir.Bu ve tüm teşhis verileri / dosyaları kaydetmek 4GB RAM & 64GB gömülü bellek alanı sayesinde oldukça kolaydır.

>>Dayanıklı Tablet

Bu iyi inşa edilmiş profesyonel otomatik tarama aracı MK900 MK900BT uzun süre dayanması ve araba tamirhanelerinin etrafındaki zor koşullara meydan okuması için tasarlanmıştır.Sert plastik malzeme, günlük kullanımdan etkilenmeye ve ezilmeye dayanabilir., aynı zamanda scanner otomotriz kazara ezilmekten veya düştüğünde hasar görmekten korur.

AUTEL'in 2024 MK900: 150+ MAKES, 2 yeni protokol

Autel MaxiCOM MK900 Scanner 150+ MAKES, 2 NEW PROTOCALS

Dünyadaki Neredeyse Tüm Arabaların Kullanımı İçin Tek Bir Araç
Bu iki yönlü tarama aracı MK900, MX900'ün IP sınırlamaları olmayan sürümü, 80'den fazla üreticinin, 150'den fazla markanın, dünya çapında 10.000'den fazla modelin kapsamını kapsamaktadır:

Amerika ∙ Ford, GM, Chrysler ile uyumlu
Asya Toyota, Nissan, Honda, Hyundai, Mazda, Holden, Lexus, Mitsubishi, Suzuki, Kia, Infiniti, Isuzu, Mahindra, Maruti Suzuki ile uyumludur
Avrupa V.W., Audi, Volvo, Fiat, Porsche, Renault, Be.nz, BW.M, Saab, Scion, Subaru, Abarth, Acura, Alfa, Bentley, Bugatti, Citroen, Dacia, Daewoo, EU F-ord, Jaguar, Lancia,LandRover, Mini, Opel, Peugeot, Seat, Skoda, Smart, Sprinter, Vauxhall
Lüks Arabalar
Amerika'daki en çok satan markalar ¥ Toyota, Honda, Chevrolet, Ford, Be-nz, BM-W, Au-di, Renault, Land Rover, Volvo, Chrysler, Jaguar, Kia, Hyundai, Nissan ile uyumludur...

>> 2018+ FCA SGW Gateway'e erişim:
Bu Autel araba tarama aracı MK900, SGW güvenli modülü ile donatılmış 2018+ FCA otomobillerine tanı erişimini elde etmek için lisanslı iki yönlü tarama aracı olabilir.Otomobil tarayıcı teşhis aracının SGW ile donatılmamış araçlarda yaptığı gibi eşit düzeyde kararlı ve güvenilir işlevlere sahip olacaksınız, örneğin açık kodlar, iki yönlü fonksiyonlar, aktif testler, çalıştırma ve yeniden öğrenme vb.

Uyumlu Araçlar
2018-2022 yıllarında üretilen en fazla FCA otomobil: Chrysler 300, Pacifica; Dodge Challenger, Charger, Durango, Journey, Ram (1000, 1500(DS), 1500(DT), 2500, 3500 Cab Chassis, 3500 Cab Chassis 10K, 3500 Pickup, 4500, 5500, Meksika), ProMaster City; Cherokee, Compass (Brezilya, Çin, Hindistan, İtalya, Meksika), Gladiator, Grand Cherokee (W2, WK), Grand Commander, Renegade (B1, BQ-Çin, BU, BV), Wrangler (JL);Alfa Romeo Giulia, Giulietta/Stelvio; Fiat 500X, 500L, 500BEV, Toro, Doblo, Ducato, Novo Strada ve Mobi. ** Tam uyumlu araba listesini almak için bize ulaşmaya hoş geldiniz.

2015+ Renault SGW Gateway'e erişim
Renault'un özel açma yazılımı ve cihazını satın aldıktan sonra,Güvenlik modülünü atlayabilir ve 2015+ Renault RGW ile donatılmış araçların kısıtlı ECM'lerine erişebilirsiniz (Kadjar ile uyumludur), Megane IV, Scenic IV, Talisman, Espace V, Koleos II, ve Captur II, vb.) ve daha sonra ileri teşhis ve programlama işlevleri, hata kodlarını okuma ve temizleme, programlama anahtarları,ve modül değişimlerini gerçekleştirmek.

2024 Yeni! CAN-FD ve DoIP Protokolleri Desteklendi

CAN-FD Protokolü: Standart CAN (Controller Area Network) protokolünün gelişmiş bir sürümü.
DoIP Protokolü: uzun mesafelerde hızlı ve güvenilir iletişim sağlar.

MaxiCOM MK900 vs MaxiCOM MK900-BT vs MaxiCOM MK900-TS vs MaxiCOM MK808

2024 Autel MaxiCOM MK900 Orijinal Autel Tarayıcısı 6
Paket Listesi:

1 set x Autel MaxiCOM MK900 tarayıcısı

 

 

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86 13026631343

Naber : +8613026631343