Mesaj gönder
products

WIFI / Bluetooth Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Desteği Ağır Güçlü Kamyonlar

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Launch
Sertifika: CE
Model numarası: Y45
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Best price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Detay Bilgi
desteklenen diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Japonca, Çince Güncelleme: İki yıl ücretsiz güncelleme
Vurgulamak:

tarayıcı x431

,

otomotiv tanı tarayıcı başlatmak


Ürün Açıklaması

X431 V + HD3'ün başlatılması, veri bağlantısı bağlantısı (DLC) ve akıllı mobil terminal arasındaki Bluetooth iletişimi yoluyla tam dizel kamyon modeli ve tam sistem hatası teşhisini başarıyor.

X431 V+ HD3 Wifi/Bluetooth Ağır Güçlü Kamyon Teşhis Aracını Başlatın

Önemli Noktalar:

1Çok Dilli Destek:
İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Janpanese, Çince
2. Bir Yıllık Ücretsiz Online Güncelleme:Bir tıklama ile işletim sistemi, istemci, model yazılım ve sabit yazılım yükseltmesini destekler.
3. Geniş teşhis yazılımı kapsamı.Android tabanlı yazılım, daha fazla teşhis makinesine eşleşir
4Kablosuz Bluetooth teşhisi:Ev sahibi makine ve teşhis bağlantısı, teşhisi daha uygun hale getiren Bluetooth bağlantısını benimser.
5Çeşitli araç modellerini destekler:34 araç markası yazılımı, 60'tan fazla araç modelini destekliyor.
6Endüstriyel şok geçirmez tasarım:Endüstriyel şok geçirmez tasarım, tamir atölyelerindeki çalışma ortamı için mükemmeldir.
7Gelişmiş donanım:700mAh pil tarafından desteklenen teşhis aracını yaklaşık 4-6 saat sürekli kullanabilirsiniz;donanımlı 10 sayesinde aynı anda ekranda gösterilen dalga benzeri formda farklı verileri görme yeteneği elde edebilirsiniz.1-in akşam yemeği dokunmatik ekranı; Ayrıca, gelişmiş bir Android5.1 sistemi ile bu teşhis aracı kullanarak sorunları doğrudan ve hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Not:
1Bu ürün sadece 24V kamyonları destekler, 12V arabalarda çalışmaz.
2. Eğer hem 24V kamyon hem de 12V benzinli araç yapabilecek bir araç istiyorsanız, lütfen satınX431 V+ Pro3 Plus HD III Ağır Güçlü Modülü Başlat

Launch X431 V+ HD3
WIFI / Bluetooth Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Desteği Ağır Güçlü Kamyonlar 1
WIFI / Bluetooth Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Desteği Ağır Güçlü Kamyonlar 2
Açıklama:


Launch X-431 V + HD3, yeni sürümünde daha güçlü bir tablet ve ağır kamyonlar için bir tanı fonksiyonu alan çok markalı tarayıcı Launch X-431 Pro'nun değiştirilmiş bir versiyonudur.Cihaz Pro serisinin tüm avantajlarını içerir ve aracın hızlı ve derinlemesine test edilmesini sağlayan gelişmiş teşhis algoritmaları ile sunulurTam HD seti kamyon teşhisi için tasarlanmıştır.

New generation professional heavy-duty truck diagnostic tool based on Android OS Android heavy-duty truck module is a new generation heavy-duty truck fault diagnostic tool developed by Launch Tech regarding internet application on the basis of Android OSÇeşitli araç modelleri ve tam sistemler için hata teşhisini gerçekleştirmek için Bluetooth aracılığıyla mobil akıllı terminallerle iletişim kurar.Güçlü test fonksiyonu, daha özel fonksiyonlar ve doğru test verileri vb. Eski X-431 3G'nin tüm teşhis fonksiyonlarının yanı sıra, mobil internetin uygulama avantajlarını birleştirir.Bakım teknisyenleri her an veri kontrol edebilir., ve onlara daha fazla kolaylık sağlayan her türlü internet uygulamasını yükleyin.

Başlatma X431 V+ HDIII Ağır Görevli Tanılama Aracı Özellikleri:

1Tam kapsamlı HD kamyon teşhis yazılımı fonksiyonları
2. 13 Özel İşlevler: DPF Regeneration, Injector Coding, Reset Servisi ((MIL), Bakım Onaylaması, Enjeksiyon miktarı ayarlaması, Partikül Filtresi Değiştirme Reset,Basınç Diferansiyel Sensörünü Yeniden Ayarla, Basınç Sınırlayıcı Valfı Yeniden Ayarla, Adblue Devresi Kanaması, VGT Elektronik Aktuatör Kurulumu ve Kalibrasyonu, Yolculuk Yeniden Ayarla, Park SCR Verimliliği Testi, DPF Kül Akkumulatörü Yeniden Ayarla
3Kalibrasyon: Idle Hız Düzenleme,Hız Sınırı,Hız Kontrolü, Idle-Stop Sistemi, PTO, Soğutma Maddesinin Seviyesi Değiştiricisi, Egzoz Fren Valfi, Giriş Hava Ön Isıtması, Araç Hız Kontrolörü, Klima,Yağ basıncı sensörüElektronik fan, ABS, otomatik şanzıman
4. USB, Bluetooth ve WiFi bağlantısını destekler
5Güçlü kararlılık ve yüksek hız

Desteklenen fonksiyonlar:

1Tam Sistem Kamyon Teşhisleri:

1) Akıllı teşhis:
Ağ halinde, araç bilgilerini otomatik olarak tanımlayabilir ve hızlı bir şekilde teşhis yapabilir.Bu sektörde ilk olan.;
2) Uzaktan teşhis:Kendi geliştirdiği ve patentlendiği IM uzaktan teşhis teknolojisi, cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar vb. gibi terminaller aracılığıyla uzaktan hızlı bir şekilde erişilebilir.ve ağ geniş bant ve sistem kaynaklarının işgal oranı düşük;
3) Teşhis geri bildirimi:Araç kullanma sürecinde ve özel koşullar altında fonksiyon anormallikleri, Yuanzheng Şirketi sorun geri bildirim yapabilirsiniz,Ve onu takip etmek ve ele almak için özel teknisyenler olacak.;
4) Bakım bilgileri:1600'den fazla model, 10.000 GB'dan fazla bakım veritabanı, online video, devre diyagramı, bakım kılavuzu, bakım vakaları, işletme becerileri vb.Ayrıca ayrıntılı hata kodu yardımı sağlayabilir, teşhis verimliliğini artırmak;
5) Geleneksel teşhis:Ağsız bir ortamda, akıllı teşhis kullanılamaz.ve araç ve araç modelleri araç hatası tespiti için elle seçilebilir.
6) Tanı kayıtları:Yerel araç bakım kayıtlarını kaydedin, makinenin teşhis ettiği araç kayıtlarını kontrol edebilirsiniz,Ve tekrar teşhis edildiğinde tespit için aracın sistemine hızlıca girebilirsiniz;
7) Kişisel Merkezi:Kişisel veri merkezi, raporum, bağlantım, tanı bağlantısı bağlantısı yönetimi, bağlantı etkinleştirme, firmware onarımı, kişisel bilgiler, kullanıcı şifresini değiştirmek, ayarları vb.

Launch X431 V+ HD3 Wifi/Bluetooth Heavy Duty Truck Diagnostic Tool

2. Ticari araç teşhis ekipmanları

1) Motor teşhisi:Chaochai, Dachai, Laiyang Power, Quanchai, Shangchai, Weichai, Xichai, Yangchai, Yuchai, Yunnei Power, Cummins, Xinchen Power, Chaochai Xinfeng, Büyük Duvar Xinfeng, Doosan, Huayuan Lai,Platin, Isuzu ve diğer motor sistemleri;
2) Doğal gaz teşhisi:Cummins doğalgazı, Nanchong doğalgazı, Shangchai doğalgazı, Weichai doğalgazı, Xichai doğalgazı, Iveco doğalgazı, Yuchai doğalgazı, ağır gaz doğalgazı, Chaochai doğalgazı,Yunzhong doğal gaz sistemi, vb.
3) İşlem sonrası teşhis:Guangxi Sanli atık gazı sonrası işleme, Tenneco sonrası işleme, Kailong sonrası işleme, Tianlan DCU, Bosch sonrası işleme sistemi teşhisi vb.
4) Kalibrasyon fonksiyonu:destek Chaochai kalibrasyonu, Dongfeng Renault kalibrasyonu, Cummins kalibrasyonu, Shangchai kalibrasyonu, Weichai kalibrasyonu, Xichai kalibrasyonu, Yuchai kalibrasyonu, ağır kamyon kalibrasyonu,Yangchai kalibrasyonu, vb.
5) ECU fırça yazısı:destek Bosch ECU fırça yazısı, Nanyue tek pompa ECU fırça yazısı, Bosch alt katman fırça yazısı, doğal gaz ECU fırça yazısı, elektrik ECU fırça yazısı, Delphi ECU fırça yazısı,CN Ulusal Ağır Güçlü Kamyon ECU fırça yazısıTenneco DCU bekle;
6) ABS sistemi:WABCO ABS, Delphi ABS, Knorr ABS, Bosch ABS, Komi ABS, Yerelleştirilmiş ABS (kurtarma), Wanan ABS, SABS, Asya Pasifik ABS, Hongding ABS, Wanan ABS (kurtarma), Yuan Feng Qingqi ABS, Wanan Qingqi ABS,Ford ABS, Wandu ABS, Jingxi Ağır Sanayi ABS vb.
7) İnşaat makineleri:Düzinelerce mühendislik makinesi araç sistemi teşhisini destekler.

3Özel fonksiyon:

1. Enjeksiyon cihazının QR kodlaması
2. VIN'i değiştir
3Motor kimliğini değiştir.
4DPF Regenerasyonu
5Düzlük testi.
6Yüksek basınç testi.
7Yüksek hız testi.
8. ABS Egzoz

Geniş kamyon araçları desteklenir:

Amerika: Freightliner, IWC, Kenworth, Peterbilt, Sterling vb.
Avrupa: Mercedes-Benz ticari araçlar, Mann, Iveco, Volvo, Renault, Duff, Scania, kamas vb.
Asya: Hino, Fuso, Isuzu, UD Truck, Hyundai Truck, Ashok Leland vb.
CN: Dongfeng Ticari Araç, FAW Jiefang, CN Ulusal Ağır Hizmetli Kamyon, Futian Ticari Araç, Shaanxi Ağır Hizmetli Kamyon, Jianghuai Ticari Araç, Hongyan Ağır Hizmetli Kamyon,Beiben Ağır Güçlü KamyonJinlong Otobüsü, Xiamen Golden Yolcu Aracı, Haige Otobüsü, Wuzhou Ejderha Otobüsü, Yutong Otobüsü vb.

Launch X431 V+ HD3 Wifi/Bluetooth Heavy Duty Truck Diagnostic Tool
WIFI / Bluetooth Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Desteği Ağır Güçlü Kamyonlar 5
WIFI / Bluetooth Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Desteği Ağır Güçlü Kamyonlar 6

X431 HD3'yi nasıl etkinleştireceğim ve yazılımı nasıl indireceğim:

Eğer 12V yolcu arabası konfigürasyonunda bir teşhis aracınız varsa ve ticari araçların teşhisini genişletmeyi planlıyorsanız, HD III'yi etkinleştirmek için aşağıda açıklanan adımları izleyin:
Not:Lütfen bu adıma geçmeden önce teşhis aracının internet bağlantısına uygun şekilde bağlı olduğundan emin olun.

1Uygulama başlatın ve mevcut kullanıcı hesabını kullanarak sisteme giriş yapın.
Bireysel Araç Yapılandırması, ardından ¢ Kişisel Merkezi (veya ) ¢ -> ¢ VCI'yi Etkinleştir (veya ¢ Bağlantıyı Etkinleştir) ¢'ye dokunun.
2Sağlanan Şifre Zarfında bulunabilecek Ürün S/N ve Etkinleştirme Kodu'nu girin, ardından HD III'yi etkinleştirmek için "Etkinleştir" tuşuna dokunun.
3. Güncelleme Merkezi'ne girmek için “Update”'e dokunun, ticari araçların teşhis yazılımını indirmek ve yüklemek için “Update”'e dokunun.
4. Yazılım indirme tamamlandıktan sonra, yeni bir sekme "Heavy-duty" teşhis ana menü ekranında görünecektir.
WIFI / Bluetooth Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Desteği Ağır Güçlü Kamyonlar 7
WIFI / Bluetooth Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Desteği Ağır Güçlü Kamyonlar 8

X431 V+ HD3 yazılım listesini başlat:


1 X431, ABD FORD Diagnostic Software dizel
2 X431'den sonra, ağır kart işleme sistemi teşhis yazılımı
3 ASTRA teşhis yazılımı
4 Benz ağır kullanımlı teşhis yazılımı
5 Bosch dizel teşhis yazılımı
6 BREMACH teşhis yazılımı
7 Çin ağır testi teşhis yazılımı
8 Cummins ağır testi teşhis yazılımı
9 DAF teşhis yazılımı
10 ERF teşhis yazılımı
11 FAW Liberation teşhis yazılımı
12 Foton Auman teşhis yazılımı
13 FUSO teşhis yazılımı
14 Hino teşhis yazılımı
15 Hyundai ağır testi teşhis yazılımı
16 Isuzu ağır yüklü teşhis yazılımı
17 Iveco ağır kullanımlı teşhis yazılımı
18 JAC ağır kullanımlı teşhis yazılımı
19 Mack ağır kullanımlı teşhis yazılımı
20 MAN teşhis yazılımı
21 OBD ağır kullanımlı teşhis yazılımı
22 SCANIA teşhis yazılımı
23 Shangchai teşhis yazılımı
24 Volvo ağır kullanımlı teşhis yazılımı
25 WP dizel teşhis yazılımı
26 X431, Airbus teşhis yazılımı
27 X431, ALLISON aktarma kutusu teşhis yazılımı
28 X431, Ashok Rejlander teşhis yazılımı.
29 X431, Caterpillar Ağır araçlar Tanıtıcı yazılım
30 X431, Chai ağır araç teşhis yazılımı
31 X431, Chaoyang Diesel teşhis yazılımı
32 X431, inşaat makineleri teşhis yazılımı
33 X431, CREDO ağır araç teşhis yazılımı
34 X431, DETROIT motor teşhis yazılımı
35 X431, Dongfeng ticari araç teşhis yazılımı
36 X-431, Dongfeng Yufeng teşhis yazılımı
37 X431, Freightliner ağır kamyon teşhis yazılımı
38 X431, tam dizel teşhis yazılımı
39 X431, HD ABS sistem teşhis yazılımı
40 X431, hd_goldendragon teşhis yazılımı.
41 X431, hd_international araç teşhis yazılımı
42 X431, HD_TATA teşhis yazılımı
43 X431, hd_western_star araç teşhis yazılımı
44 X431, ağır kamyon sunum yazılımı
45 X431, ağır araçlar Jiangling teşhis yazılımı
46 X431, IRISBUS ağır araç teşhis yazılımı
47 X431, IRIZAR ağır araç teşhis yazılımı
48 X431, NEOPLAN ağır araç teşhis yazılımı
49 X431, Ağır araçlar için Renault teşhis yazılımı
50 X431, SETRA ağır araç teşhis yazılımı
51 X431, SITCAR ağır araç teşhis yazılımı
52 X431, Stannic Bavin teşhis yazılımı
53 X431, Sterling ağır araç teşhis yazılımı
54 X431, Sunlong otobüsü (SUNLONG) teşhis yazılımı
55 X431, sunwin bus (SUNWIN) teşhis yazılımı
56 X431, UD Kamyonlar 2F Nissan Dizel Tanıtıcı Yazılım
57 X431, Yang Chai motor teşhis yazılımı
58 X431, Zhongtong otobüsü (ZHONGTONG BUS) teşhis yazılımı
59 X431, BONLUCK teşhis yazılımı
60 X431,HD_KENWORTH teşhis yazılımı
61 Yuchai teşhis yazılımı

Fırlatma X431 HD-III VCI modülü parametreleri:

Çalışma voltajı: DC 9 ~ 36V
Güç tüketimi: ≤ 2W
İletişim: Kablosuz BT/WLAN veya veri kablosu üzerinden
Çalışma sıcaklığı: -10-55°C
WIFI modülü:
HLK-RM08K
Frekans aralığı: 2412-2472MHz
Gönderim gücü: 19.29dBm
Kablosuz BT modülü:
YG-218M-A2
Frekans aralığı: 2402-2480MHz
Gönderim gücü: 16.62dBm

Launch X431 V+ HD3 Paketi şunları içerir:

1pc x X-431 V+(V3.0) makine
1pc x PAD4HD- Tip II OBD-9 X431 tanı konektörü
1pc x X-431 HD_III_VCI teşhis kiti Business Edition (RM08)
1pc x X431 PAD IV HD-BENZ-14 / Mercedes 14PIN tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-CAT-9 / Carter 9PIN tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-HYUNDAI-16 / Modern kamyon 16PIN tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-IVECO-30 / In Victoria Ho 30PIN tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-IVECO-38 / In Victoria Ho 38PIN tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-MAN-12 / MAN 12PIN tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-MAN-37 / MAN 37PIN tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-MITSUBISHI-12 + 16 / Fuso 12 + 16PIN teşhis bağlantısı
1pc x X431 PAD IV HD-OBD-16 tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-OBD-6 tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-RENAULT-12 / Renault 12PIN tanı konektörü
1pc x X431 PAD IV HD-VOLVO-8 / Volvo 8PIN tanı konektörü
1pc x Ağır kamyon teşhisi X431 PAD4HD ana hattı
1pc x daha hafif
1 pcs x CLIPPER
1pc x Adaptör, 5V/2A, Amerikan Standartı (Lenovo plakası destekleyici)
1pc x X431 PIN zarf
1pc x X-431 V+ HD3 İngilizce hızlı başlangıç
1 pc x X431, PRO3S+, B, USB, Micro, USB
1pc x Clipper sigortası 5*20mm
1pc x Hafifletme sigortası 6*30mm
1pc x X-431 Güç kaynağı

WIFI / Bluetooth Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Desteği Ağır Güçlü Kamyonlar 9

 

 

İletişim bilgileri

Whatsapp: +86-13026631343
E-posta: tina@pro-diagtool.com
Skype: oneflysky


Fiyat ve ürünler hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86 13026631343

Naber : +8613026631343