Mesaj gönder
products

[Global Versiyon] X431 PRO Elite Başlatma Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Tam Sistem Teşhis Aracı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Launch
Sertifika: CE,FCC
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Best Price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Detay Bilgi
Destek Dili: Çoklu Dil fonksiyon: CAN FD ve DoIP Yeni Protokoller
Vurgulamak:

tarayıcı x431

,

otomotiv tanı tarayıcı başlatmak


Ürün Açıklaması

[Global Versiyon] X431 PRO Elite Başlatma Orijinal Başlatma X431 Tarayıcı Tam Sistem Teşhis Aracı

LAUNCHX-431 PRO Elite, Android 10.0 sistemi temelinde geliştirilen 8 inçlik akıllı araba teşhis cihazıdır. 2.0Ghz 4 çekirdekli yüksek verimlilikli işlemciyi, 4GB RAM + 64GB ROM büyük depolama alanını,ve yüksek dayanıklılıklı bir pil ile donatılmıştır, daha hızlı, daha istikrarlı ve daha uzun sürer.

Launch X431 PRO ELITE Auto Full System Car Diagnostic Tools


X-431 PRO ELITE'in en yeni fonksiyonunu başlatın:

1CAN FD ve DoIP Yeni Protokollerini Destekle
28 inçlik LED dokunmatik ekran, Android 10.0, 2.0Ghz 4 çekirdekli işlemci, 4GB RAM + 64GB ROM büyük depolama
3. 6000mAh pil, Yüksek dayanıklılık, daha hızlı, daha istikrarlı ve uzun süreli çalışma
4. OE seviyesinde profesyonel araba tam sistem teşhisi
5Tam iki yönlü kontrol (aktif test) +
6VW Audi için Destek Rehberlik Fonksiyonu.
7. Destek 31 Daha fazla Yeniden ayarlama hizmeti, artmaya devam
8. 2 yıl ücretsiz güncelleme. Ondan sonra, hala kullanabilirsiniz, kilitlenmeyecek.
9. 24 Diller özgürce Seçim, Hiçbir dil bariyeri.
10. Otomatik VIN taramasını destekle + Akıllı teşhis + Uzaktan teşhis + teşhis geri bildirimi
11. ile uyumluX-PROG 3IMMO programını gerçekleştirmek için
12. ile uyumluTSGUNveRF sensörü To Takım basıncını aktive etmek, programlamak, öğrenmek ve algılamak
13. ile uyumluBST360,VSP100, ADAS, WIFI Yazıcı vb. Çoğu modelin ortak özel işlevlerini destekler, örneğin bakım ışığını sıfırlama, gaz valfini eşleştirme, direksiyon açısını sıfırlama, fren pastasını sıfırlama, lastik basıncını sıfırlama,ABS egzozu, pil eşleştirme, vites bilgisi öğrenme, yakıt enjeksiyon kodlama, DPF yenilenme, eşleştirme ve IMMO programlama gibi IMMO 31 özel fonksiyonları.

Ciddi bir uyarı:
Birleşik Krallık ve AB ülkeleri dışındaki müşteriler için küresel sürüm, NO IP Limited.
AB/İngiltere sürümü sadece AB/İngiltere'de çalışmak için IP sınırlaması vardır, İngiltere/İngiltere Ülkeleri müşterileri lütfen seçinBirleşik Krallık/AB sürümüX431 PRO ELITE'i fırlatın.


Başlat X-431 PRO Elite Online programlamayı destekleyemez
Başlat X-431 PRO Elite sadece USB bağlantısını destekler. Benzer işlevi olan kablosuz bir tarayıcıya ihtiyacınız varsa lütfen CRP919 BT (USB / Bluetooth) satın alın.


launch x431 pro elite extend module

2023 Eklenmiş fonksiyonlar, daha genişletilmiş fonksiyonlar işi kolaylaştırır

ADAS Kalibrasyonu:ACC, AEB ve daha fazlası gibi gelişmiş sürücü yardım sistemlerini kalibre etmek için LAUNCH X431 ADAS Mobile ile uyumludur.ADAS Kamera tabanlı ve radar tabanlı sürücü yardım sistemlerinin geniş bir yelpazesini kalibre edin, Araç kameraları, LKA sistemi, ACC sistemi, LDW sistemi ve AVM sistemi için ADAS kalibrasyonu çalıştırmak.Yolcu ve yaya güvenliği hem şiddetini hem de motorlu taşıt kazalarının toplam sayısını azaltarakADAS, sürücüleri potansiyel tehlikelerden uyarır, kaza önlemek için sürücünün kontrolünü korumasına yardımcı olmak için müdahale eder ve gerekirse,Kaçınılmaz bir kazayı azaltmak.
Güvenli Geçit Modülü (SGW) ile 2017 ve sonrası FCA Araçları için:Launch X431 PRO Elite tabletinizin FCA SGW kimlik doğrulama sistemiyle iletişim kurmasını ve SGM'yi atlamasını sağlamak için AutoAuth'a kaydolun.bir bypass kablosu kullanmadan teşhis ve iki yönlü çalışmalar yapmak için.
Audi, Volkswagen Skoda ve Seat vb. için VAG yönlendirme fonksiyonları:Ekranlı Eğitim Adım Adım, Launch X431 PRO Elite Otomobil OBD2 tarayıcısı yeni başlayanlara bile araba teşhisinde uzman olmanıza yardımcı olur.Her zaman bir tamircinin önerisine güvenmene gerek yok..**LAUNCH X431 PRO Elite'de VAG Yönlendirme İşlevlerini kullanmak için ek maliyet yok.
Gizli Özellikleri Aç:Gizli özelliklerden tam olarak yararlanın ya da aracın rahatsız edici fonksiyonlarını devre dışı bırakın.Arka görüş aynası katlanırGün ışığını kapatmak, emniyet kemeri alarmını kapatmak, maksimum hız sınırlayıcısını kaldırmak vb.
(PMI) Programlanabilir Modül Montajı:LAUNCH X431 PRO Elite PMI fonksiyonunu destekler, Ford / Lincoln / Mazda vb. ile uyumludur. Bu fonksiyon bir modülü değiştirmeniz (E~CU'yu değiştirmeniz) veya bir modülü başlatmanız gerektiğinde kullanılır.J2534'ü kullanmak ya da abonelik satın almak zorunda değilsiniz.
Güç dengesi testi:Silindir güç dengesi testleri, motorun yanması, güç eksikliği veya diğer testlerde sıklıkla gözden kaçan kötü bir motorla ilgili gizli motor sorunlarını ortaya çıkarmaya yardımcı olabilir.Silindir güç dengesi testi, motorun yanmasının kaynağını bulmanın en iyi ve en kolay yollarından biridir.Ayrıca, silindir güç dengesi testi sıklıkla silindir sıkıştırma ve silindir sızıntı testleri ile birlikte sorunu daha iyi belirlemek için kullanılır.
Anahtar Programlama:Ekle, Sil ve Yeniden Programla Anahtarları, Akıllı Anahtarları Yeniden Yaz, Akıllı Anahtar E~CU'yu Değiştir, KNOB İĞNITION'u Değiştir; Yeniden ayarlama Anahtarı: Anahtarı yeniden başlat.
Aktüatör testi tonları (Fonksiyonel test):Aç/Kapat Ön ve Arka taraf ACM solenoid, yakıt pompasını açıp kapatmak, AC'yi çevirmek, debriyajı açıp kapatmak, Sol debriyaj elektromanyetik bobin testi, Hızlandırma
Aygıt testi, yağ basıncı kontrol testi, DYNAMIC kamera hedefleme, Araç seviyesindeki konum kalibrasyonu, Fren vakum pompası, Giriş ve Çıkış Valf testi, Açık fren testi, Park freni botörleri,Tekerlek Hız Sensörü, PARKETME FRENK testi (Araçlara göre değişir, Yüzlerce çalıştırma testi fonksiyonu)

İki yönlü kontrol (aktif test)
Aktif test için solenoid ve aktüatörleri çalıştırmak, araç kumandalarını kullanmadan, sistemlere/ bileşenlere çalışma durumlarını test etmek için komut göndermek.

Launch X431 Pro Elite bi-directional control

OE düzeyinde tam sistem teşhisi

OE düzeyinde bir otomotiv teşhis aracı olarak, Launch CRP919E, çoğu otomobil ECU'suna erişebilir, kodları okuyabilir, temizleyebilir, canlı verileri, dondurma çerçevesini, ECU bilgilerini alabilir ve aktif testler, eşleşme,uyarlama, uyarı lambalarını kapatmak, monitörleri sıfırlamak.

ABS Sistemi, Motor Sistemi, SAS Sistemi, TPMS Sistemi, IMMO Sistemi, Batarya Sistemi, Yağ Servisi Sistemi, SRS Sistemi, DPF Sistemi, Klima Sistemi, Transmisyon Sistemi, vb.

Tam sistem teşhisinde güçlü yetenekler:

1Motor Sistemi için: Aracın performansını arttırmak için Motor Sistemi'ndeki motor yanmasını, yakıt enjeksiyonunu, hava ve yakıt oranını ve egzoz emisyon koşullarını tespit etmeye yardımcı olur.Enerji tasarrufu ve egzoz emisyonlarını azaltmak.
2. Transmisyon için: Aracınız kaydığında veya değiştirilmesi zor olduğunda, güvenlik sürüşünde çok anlamlıdır.Bu teşhis aracı iletim sistemindeki kodları okuyup sorunları çözebilir., veya canlı veri görüntüleme yoluyla sağlık durumunu kontrol edin.
3ABS sistemi için: Bir ABS sorununun teşhisi her zaman tüm fren bileşenlerinin görsel incelemesiyle başlamalıdır, daha sonra sorunun nerede olduğunu söylemek için ABS kodlarını almanız gerekir.Ve bu teşhisin sizin için yaptığı şey de bu..
4SRS sistemi için: SRS, güvenlik kısıtlama sistemi, çarpma sensörlerinden, bir kontrol modülünden ve hava yastıklarının kendisinden oluşur.Ve bu teşhis aracı sağlık durumunu kontrol etmek için her elektronik parametreyi tespit edebilir..
5. Eğer fren pedalinin yumuşak olduğunu hissediyorsanız ve alışılmadık bir koku veya gürültü vb. fark ederseniz fren sistemini teşhis etmek için.
6. Eğer sistem araç yaşı ya da düşük kaliteli yakıt tarafından etkilenirse emisyon sistemini teşhis etmek için. İyi bir emisyon sistemi zararlı gazları büyük ölçüde azaltır ve size para cezasından korur;
7. Aracın çalışmayacağı veya “Motoru kontrol et” ışığı yanıyorsa yakıt sistemini teşhis etmek için. Aracınızın en düşük emisyonlarla en iyi performansı sağladığını düzenli olarak kontrol edin.
8. Aracınız kayıyorsa veya değiştirilmesi zorsa şanzıman teşhisi için. Sistem aracınızın genel performansında önemli bir rol oynar;
9Eğer arabanın düzenli olarak kontrol edilmezse, net göremediğiniz için kaza olabilir.
10Hızlı sinyalleri, yanıp sönen ışıkları ve daha fazlasını görürseniz ışık sistemini teşhis etmek için.

launch x431 pro elite all system diagnostic tool

32'den fazla yaygın olarak kullanılan onarım ve bakım hizmeti, daha fazla işlev artıyor...

1. Yağ Lambası Yeniden Kurulum Servisi: Yağ ve yağ filtresinin değiştirildiği her seferde yağ ömrü sistemlerini yeniden kurulum;
2.Enjektor Kodlaması ️ Yeni enjektorları monte ederken veya değiştirme tamamlandıktan sonra önceki enjektorun yerine geçmek için yeni enjektor numaralarını kodlayın;
3.EPB Yeniden Kurulum: Fren kontrol sistemini devre dışı bırakmak ve etkinleştirmek, fren sıvısı kontrolüne yardımcı olmak, fren bantlarını açmak ve kapatmak vb.
4.SAS Direksiyon Meleği Sensörü Yeniden Kurulum ️ Direksiyon açısı sensörünün kalibrasyonunu gerçekleştirmek ve kayıtları temizlemek;
5.BAT pil servisi: Batarya şarj durumunu değerlendirir, kapalı devre akımını izler, pil değişimini kaydeder vb.
6ABS kanaması ️ ABS'de hava varsa, ABS fren hassasiyetini geri kazanmak için ABS kanama fonksiyonunu fren sisteminin kanamasını sağlamak için gerçekleştirilmelidir.
7.Gaz Düzeltme ️Gaz çalıştırıcılarını, ECU'da depolanan öğrenilmiş değerlerin varsayılan duruma döndürülmesi için başlatmak;
8.TPMS hizmeti: Temizlik yapıldıktan sonra lastik basıncını yeniden ayarlamak gerekir.
9.Gear Learning ️ Motor ECU'sunu, kran varış sensörünü veya kran varış volosunu değiştirdiğinizde otomobil için vites öğrenimi gerçekleştirin;
10.IMMO (Anahtar Programlama) - Kayıp anahtarları devre dışı bırakın ve yeni anahtarlar ekleyin. **Lütfen not: Bu işlev sadece kolay sistemli bazı arabalar için çalışır. Uyumluluğu kontrol etmek için yıl, modeli bize gönderebilirsiniz.
Sıcak bir uyarı:Launch X431 V+ 4.0 2023 tarama aracı bazı araçlar için IMMO program fonksiyonu çalışmayabilir.Lütfen uyumluluğu kontrol etmek için önce bize ulaşın..
11.AFS Far Reset: Adaptatif far sistemini başlatın.
12.Güneş çatısı başlatma: Güneş çatısı kontrol ünitesi iletişim sorunu olduğunda veya değiştirildiğinde güneş çatısı sıfırlanmalıdır.
13Taşınma Yeniden Başlat:Sınır kalibrasyonu için araç gövde yüksekliği sensörünü ayarlayın.
14ACINI'yi sıfırla.
15. Reset ADBLUE
16. HAVYA YAGNALIĞI'Nİ Dönüştür
17. Reset Kutusu
18. Soğutucuyu Yeniden Ayarla
19. DPF'yi Dönüştür
20. EGR'yi sıfırla
21. ENGPBM'yi Dönüştür
22. GPF'yi Dönüştür
23HVOLBAT'ı Dönüştür
24. ICCS'yi Dönüştür
25. Reset Language
26. NOXSENSOR'u sıfırla
27. Reset PROG
28. SİYEDİ DESTEL
29. SET STOPSTART
30. RESET TRANSPORT
31Lastikleri sıfırla.
32. Pencereyi Yeniden Ayarla

Launch x431 pro elite service function

%99'u kapsamalı Global Otomobil 100000'den fazla araç

Launch x431 Pro Elite Wide Vehicle Coverage

X431 Pro Elite Paket Listesi'ni başlat:

1pc x tablet
1pc x AC adaptörü
1pc x Ana kablo
1 pc x USB kablosu
1pc x İngiltere fişleri
1pc x ABD fişleri
1pc x AB fişleri
1pc x kullanıcı kılavuzu
1pc x hızlı rehber
1pc x ambalaj listesi
1 pc x şifre çubuğu
 
 
 

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86 13026631343

Naber : +8613026631343