Mesaj gönder
products

2024 Başlatma X431 Tarayıcı V + X431 Küresel Sürüm Çok dilli WIFI ve Bluetooth Diagnostik

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Launch
Sertifika: CE
Model numarası: x431v+
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Best price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/PayPal /Western Birliği / Money gram
Yetenek temini: Stock
Detay Bilgi
desteklenen diller: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Arapça, Fransızca, Korece, Japonca, Almanca, Rusça Bağlı tip: Wi-Fi ve Bluetooth
Güncelleme: Ücretsiz güncelleme çevrimiçi 2 yıl Destek araba modelleri: ABD, Avrupa, Asya ve diğer ülkelerden 72 marka araba içeriyor.
Vurgulamak:

x431 süper tarayıcıyı başlatın

,

tarayıcı x431'i başlatın


Ürün Açıklaması

2024 Başlatma X431 V+ 5.0 Teşhis Aracı Topoloji Haritalama ECU Çevrimiçi Kodlama ve 37+ Hizmetler Otomatik Otomatik FCA SGW Ekle CAN FD Protokolleri
Wifi / bluetooth desteği ve tek tıklama güncelleme, güncelleme işini çok daha kolay hale getirir.
ABD, Avrupa, Asya ve diğer ülkelerden 72 marka araba içeriyor.
ABD/AB/İngiltere Depolarından gemi, hızlı teslimat, vergisiz.

 

 

 

2024 Başlatma X431 V+ 5.0 Elite Diagnostic Tool Topoloji Haritalama ECU Çevrimiçi Kodlama & 37+ Hizmetler Otomatik Otomatik FCA SGW Ekle CAN FD Protokolleri

X431 V+ PRO3'ü fırlatın. Android 9.0 Sistemine dayalı olarak geliştirilen yüksek maliyetli bir otomotiv tanı cihazıdır. Daha hızlı ve daha istikrarlı çalışan 8 çekirdekli 1.8GHz işlemci olan Android 9.0 Sistemini benimser.Standart olarak DBSCar IV konektörü ile donatılmıştır, doğrudan ana bağlantının yuvasına yerleştirilebilir, kullanımı kolay ve kaybolması kolay değildir. X-431 V+ V4.0 piyasadaki otomobil modellerinin% 98'inden fazlasını kapsayabilir,Tüm sistemin hata teşhisini gerçekleştirmek, güçlü teşhis fonksiyonu ve doğru test verileri gibi birçok avantajına sahiptir.

Launch X431 V+ 4.0 Wifi/Bluetooth 10.1inch Tablet

X431 V+ V5.0 PRO3'ü başlatın

1Geniş araç kapsamı, güçlü teşhis fonksiyonları ve doğru test sonucu.
2DBSCar IV konektörü ile donanımlı, doğrudan ana konektörün yuvasına yerleştirilebilir, kullanımı kolay ve kaybolması kolay değildir.
3. Wi-Fi üzerinden tek tıkla güncelleme, 2 yıl ücretsiz güncelleme online
4Uzaktan teşhis destekler.
5Sık kullanılan 20 özel fonksiyonu destekler.
6. Yazılım indirme IP sınırlaması yok: Denizaşırı indirme ve güncelleme mevcut
7. Genişleme modülünü destekler: endoskop, immobiliser programcısı ve Wi-Fi yazıcısı. (ayrıca satın alınır)
8Desteklenen Çok Diller: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Arapça, Fransızca, Korece, Japonca, Almanca, Rusça

İletişim:2017 ve daha sonraki FCA Araçları için Güvenli Geçit Modülü (SGW): Launch V + tarama aracınızın bağlantı cihazı ile iletişim kurmasını sağlamak için AutoAuth ile kaydolun
FCA SGW Kimlik Denetleme Sistemi ve SGM'yi atlatmak, böylece bir atlama kablosu kullanmadan teşhis ve iki yönlü gerçekleştirmek için.

X431 V+ V5.0 PRO3 işlev listesini başlat:

Tam Sistemli Teşhisler

Diagnostik tarayıcı X431 V+ V5.0 PRO3, motor, ABS, SAS, şanzıman, yakıt sistemi, emisyon sistemi, gövde gibi birçok otomobil için tam kontrol ünitelerini taramanızı sağlar.Teşhis sistemleri için başka aletler satın almak gerekmez., uzun vadede çok zaman ve para tasarrufu.Akıllı teşhis için araca bağlandığında otomatik olarak VIN tanımlar.Grafik ve kayıt verileri PID'leri, iki yönlü kumandaları, çalıştırma testini ve diğer tüm teşhis işlevlerini destekler.

Launch x431 V+ All system diagnosis

Aktif Test ve ECU Kodlaması

Aktif Test
Bu teşhis aracı LAUNCH X431 V+ 5.0 PRO3, bilgi istemek veya belirli testler ve işlevleri gerçekleştirmek için bir modüle komuta etmek için aktif testi (iki yönlü kontrol) destekler.OBD II genel bilgileri durumunda Mod 1, güç aktarımı kontrol modülünden bilgi isteği başlatabilirsiniz ve PCM bilgiyi görüntülemek için tarama aracına göndererek yanıt verir.0 PRO3 ayrıca röleleri çalıştırma yeteneğine sahiptir., enjektörler, bobinler veya sistem testleri vb.

ECU Kodlaması
Çünkü her otomobil aküatörünün ECU'da bir kayıt kodu vardır, bu da otomobil bilgisayarının çalışmalarını harekete geçirmesi için temel oluşturur.Launch X431 V+ aşağıdaki sorunları çözmek için gelişmiş ECU kodlama fonksiyonu ile donatılmıştır::
1Bozuk aktüatörleri veya bazı parçaları değiştirdikten sonra, bu işlevi yeni bir kod oluşturmak ve yeni aktüatörleri tanımak için kullanmanız gerekir.
2ECU kodlaması ile kodu değiştirerek, aracın performansını iyileştirmek veya aracın üst düzey işlevlerini teşvik etmek kolaydır.
3ECU kodlaması, birden fazla otomobil sisteminin birbirini tanımasını ve daha sonra aktüatörlerin çalışmaya başlamasını sağlar.

x431 v+ active test and ecu coding

20 Genel Kullanılan Hizmet İşlevleri

Yağı DönüştürYağ ve yağ filtresinin değiştirildiği her seferde yağ ömrü sistemlerini sıfırlayın.
Enjekte ediciYeni enjektörlerin montajı sırasında veya değiştirme tamamlandıktan sonra önceki enjektörün yerini alacak yeni enjektör numaralarını kodlayın.
Fırlatmayı yeniden ayarlayın.- Fren kontrol sistemini devre dışı bırakmak ve devreye sokmak, fren sıvısı kontrolüne yardımcı olmak, fren bantlarını açmak ve kapatmak vb.
SAS RESET- Direksiyon açısı sensörünün kalibrasyonunu ve açık kayıtları gerçekleştirir.
BAT.RESETBatarya şarj durumunu değerlendirmek, kapalı devre akımını izlemek, batarya değiştirmeyi kaydetmek vb.
KanamaABS'de hava varsa, ABS fren hassasiyetini geri kazanmak için ABS kanama fonksiyonunun fren sisteminin kanamasını gerçekleştirilmesi gerekir.
ELEC.THROTTLE RLRN¢ Aceleratörleri başlangıçlandırmak, böylece ECU'da depolanan öğrenilmiş değerler varsayılan duruma döndürülür.
TPMS RESETDolayısıyla, lastiklerde basınç yeniden ayarlanması bakım işlemi yapıldıktan sonra yapılmalıdır.
DPF REGFiltre performansını istikrarlandırmak için sürekli yanma oksidasyon modu ile DPF filtresinden temiz PM (Partikül madde);
GEAR LEARNMotor ECU'su, krançavru pozisyon sensörü veya krançavru sinek tekerleği değiştirildiğinde otomobil için vites öğrenimi gerçekleştirin;
Anahtar ProgramlamaYeni anahtarlar eklemeniz gerektiğinde ECU'nun yeni anahtarları tanımasına yardımcı olun.
ABS / SRS / Şanzıman / Motor Yeniden Başlat
AFS / EGR / GEARBOX / SUSPENSION / SUNROOF Reset


x431 v+ special function

X431 V+ V5.0 PRO3'ü başlat. Araç Kapsamı:

Launch X431 V+ PRO3 tarama aracı, Asya, Avrupa, Amerika, Çin'i kapsayan 108+ otomobil markasına, 10000+ otomobil modeline kadar yaygın araç modellerinin elektronik kontrol sistemini teşhis edebilir.

x431 v+ supported vehicle
Başlat X431 V+ PRO3 Yorumlar:

1Aracın teşhis sistemini kontrol edebiliyoruz.Sadece çoğu Kuzey Amerika markası için araç kapsamını sınırlamak ve geri kalanı için genişletme seçeneğine izin vermek böylece orijinal birimin maliyetini düşürmek bu tarayıcının daha erişilebilir olmasını sağlar.

2Meksika'da otomotiv dükkanı olan babam için OE seviyesinde bir tarama aracı arıyordum. I did several research and found many scan tools out their with OE level diagnostic capabilities but I needed something that not only would work with vehicles sold in the USA but also vehicles from Latin America since they do offer different modelsTüm tarayıcıların ve bilgisayarların DTC, tarama ve grafik okuma yeteneğine sahip olduğunu gördüm.0 sadece temel kapasitesinin ve 100'den fazla araç markasının ve modelinin değil aynı zamanda şanzımanlarının da çok daha geniş bir kapsamına sahipti.ABS, SRS, Beden kontrol modülü, süspansiyon, infotainment, TPMS, anahtar programlaması ve daha fazlası hepsi tek bir araçta.Ek olarak diğer dillerin yetenekleri ve diğer birçok ülkede işlevselliği vardı. Benim endişem Meksika'ydı. Bu tarayıcı tüm ihtiyaçlarımızı karşıladı..

3. Bunu aldım ve şimdiye kadar beklendiği gibi yapıldı. Altel maxs908p'yi değiştirmek için kullanıldı çünkü güncelleme maliyeti bu maliyetin yakınında. 1000'in altında özel bir şey buldum.

Başlat X431 V+ V5.0 PRO3 Sık Sorulan Sorular:

S1:Launch x431 v ile launch x431 v+ PRO3 arasındaki fark nedir?
A1:Farklar aşağıdaki gibidir:
1. Launch X431 V+ ekran boyutu (10.1 inç) V'den büyüktür ((8 inç). Bir ekran 15 veri akışını (Grafik ve metin), V'den üç daha fazla görüntüleyebilir, bu da gezinmek kolaydır.
2Launch X431 V+'u daha uzun süre kullanabilir ve sık şarj edilmekten kaçınabilirsiniz, çünkü pil ömrü V'nin 1,6 katıdır.
3. Launch X431 V+ V'den daha fazla teşhis kablosuyla donatılmıştır. bu nedenle uyumlu araç modelleri Launch X431 V+ daha geniş.
V +, LAUNCH X431 ağır görev modülleriyle uyumludur (ayrıca satın alınması gerekir) ve daha güçlü işlevlere sahip dizel entegre bir tanı cihazı olur.V, ağır yüklü modüllerle uyumlu değil..

S2:Bu araç süper araba teşhisleri sunar mı? ferrari, maserati, lamborghini??? koplama pid, servis sıfırlama vb.
A2:Bu araç Ferrari, Maserati test edebilirsiniz ama Lamborghini değil, sadece koplama PID yapamaz, servis bu temel işlevleri Ferrari, Maserati yeniden ayarlamak, aynı zamanda akü yeniden ayarlama gibi yapabilirsiniz,fren ayarlama, yağ sıfırlama, ABS kanama, gaz adaptasyonu, TPMS sıfırlama, DPF yenilenme, dişli öğrenme ve IMMO vb.

S3:Bu tarayıcı bir Ford 7.3 dizel motorunda çalışır mı?
A3:Benim X431 Vplus'um var. Ağır yüklü ve Ford'da kullanıyorum. Cummings'le birlikte.3 ama dediğim gibi benim x431 artı var benim için ağır görev için biraz fazladan sahil ağır görev için buna değerdi.
Başlat X431 V+ V5.0 PRO3 Ürün parametreleri:
CPU: 4 çekirdekli 2,0 GHz
RAM: 4G
ROM: 64G
Pil Kapasitesi: 6300mAh ((200.85g) 7.6V
Android sürümü: Android 10.0
Ekran boyutu: 10.1 inç
Ekran çözünürlüğü: 1920*1200
Wifi: 2.4 ve 5 GHz
Kamera: Arka 8.0MP/ Ön 5.0MP
İletişim: VCI/Bluetooth ((DBSCar VII)

X431 V+ V5.0 PRO3 Paket Listesi:
1 pc x Launch X431 V+ V5.0 PRO3 Tablet
1pc x DBSCar VII tanı konektörü
1pc x Güç adaptörü
1pc x OBD ana kablosu
1 pc x USB kablosu
1pc x BENZ-38 konektörü
1pc x BENZ-14 konektörü
1pc x NISSAN-14+16 bağlantısı
1 adet BMW-20 konektörü
1pc x CHRYSLER-6 konektörü
1pc x FORD-6+1 bağlantısı
1pc x GM/VAZ-12 konektörü
1pc x HONDA-3 konektörü
1pc x KIA-20 konektörü
1pc x MITSUBUSHI/HYUNDAI-12+16 bağlantısı
1pc x TOYOTA-17 konektörü
1pc x TOYOTA-22 konektörü
1pc x Çift sıkıştırmalı elektrik hattı konektörü
1pc x Çakmak bağlantısı
1pc x Birleşik Krallık standart dönüşüm başı
1pc x AB standart dönüşüm başı
1pc x ABD standart dönüşüm başı
1pc x Şifre zarfı
1pc x el kitabı
1pc x Hızlı başlangıç
 
 

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86 13026631343

Naber : +8613026631343