Mesaj gönder
products

XTOOL D8 Otomobil Tarama Aracı OBD2 Otomobil Tanılayıcı Tarayıcı + ECU Kodlama 38 + Hizmetler + Anahtar Programlama

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XTOOL
Sertifika: CE
Model Number: D8
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Best Price
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 48 Saat içinde
Ödeme koşulları: tt/Paypal/Western UNION /Money Gram
Yetenek temini: Stock
Detay Bilgi
Type: Car Diagnostic Tool Warranty: 2 years
function: for newer CAN FD protocol vehicles
Vurgulamak:

otomotiv tanı tarayıcı

,

otomatik tanılama araçları


Ürün Açıklaması

  1. XTOOL D8 profesyonel otomotiv tarayıcısı, 2023'te en yeni tümünde bir teşhis aracıdır.Hızlı farklı hataları tespit etmek ve bakım fonksiyonlarının çeşitli gerçekleştirmek için zamanın çoğuna güvenebilirsiniz bir tarama aracıdır.
  2. XTOOL'un en son modeli olan D8, ECU kodlaması, iki yönlü kontrol, OE tam teşhis, 38+ hizmet,ve atölyede tam bir iş akışı için mekanik hızlı ve verimli bir şekilde sorun gidermek için izin verir.

 

XTOOL D8 Otomobil Tarama Aracı OBD2 Otomobil Tanılayıcı Tarayıcı + ECU Kodlama 38 + Hizmetler + Anahtar Programlama
 
XTOOL D8 profesyonel otomotiv tarayıcısı, 2022'deki en yeni tümünde bir teşhis aracıdır.Hızlı farklı hataları tespit etmek ve bakım fonksiyonlarının çeşitli gerçekleştirmek için zamanın çoğuna güvenebilirsiniz bir tarama aracıdır.
XTOOL'un en son modeli olan D8, ECU kodlaması, iki yönlü kontrol, OE tam teşhis, 38+ hizmet,ve atölyede tam bir iş akışı için mekanik hızlı ve verimli bir şekilde sorun gidermek için izin verir.
XTOOL D8 Automotive Scan Tool Bi-Directional Control OBD2 Car Diagnostic Scanner+ECU Coding 38+ Services+Key Programming
Ürün Özellikleri:
 
1Gelişmiş ECU Kodlama ve Online Kodlama Yeteneği + Aktif Test (İki Yönlü Kontrol)
2.Desteği OE Seviye Tüm Sistemler Tüm İşlevler Motor, Hava Yastığı, ECM, TCM, ABS Sistemleri ve diğerleri dahil olmak üzere teşhisler...
3DPF, Oil Reset, EPB, SAS, IMMO ve daha fazlası gibi 38+ servis ve sıfırlama fonksiyonlarını destekler...
4Otomatik VIN / Otomatik Tarama / VIN Tarama / Elsel VIN Girişi
5. GM arabaları için CAN FD Protokol Araçlarını Destekle
688'den fazla otomobil markasının geniş araç kapsamı, 10000'den fazla otomobil
7Android 5.1.1 işletim sistemi, 1.8Ghz dört çekirdekli işlemci, 2GB + 64GB Bellek, 10.000mAh Dahili Pil
8.Çok dilli yapılandırma ve 3 yıllık ücretsiz yazılım güncellemesi, 3 yıl sonra, bir yıllık güncelleme için 199 dolar ödeyin
9.24 saatlik Teknik Destek ve Haftalık Yeni Otomobil Modelleri Güncelleme

XTOOL D8 Professional Automotive Scan Tool
Ürün Fonksiyonları:
 
Gelişmiş ECU Kodlaması
 
XTOOL D8 en yeni otomotiv teşhis tarayıcısı ECU kodlamasını ve çevrimiçi kodlamayı gerçekleştirir, araç ayarlarını özelleştirmek için bir aracın ECU'suna erişmenizi sağlar.Aracın performansını artırmak için değiştirildikten sonra bazı bileşenler için uyarlama verilerini yeniden programlamakAyrıca gizli özellikleri açıp rahatsız edici işlevleri de devre dışı bırakabilir.
 
Aktif Test (BI-Yönlü Kontrol)
 
XTOOL D8, iki yönlü kontrol yeteneğine sahiptir ve araçlara özel alt sistemlere ve bileşen testlerine erişmek için aktif testler yapabilir.Denetleyici, ECU verilerini okuyarak sistemin veya parçaların bütünlüğünü belirlemek için aktüatörleri çalıştırmak için ECU'ya komut verir., veya EVAP testi, Silindir Etkisizleştirme, Cycling A/C Clutch On/Off, anahtar yakıt enjeksiyonu on/off, cycling ABS motor pompası, test araba camı, kapı gibi aktüatörlerin çalışmasını izleyerek,Güneş çatısı, silgi makineleri vb. hatayı kolayca ve etkili bir şekilde tespit etmek için.
 
Not: ECU Kodlama ve Aktif Test tüm araba modellerini desteklemez.
 
CAN FD protokolünü destekle
 
En yeni otomotiv teşhis tarayıcısı olarak, D8 daha yeni CAN FD protokol araçlarında (2020'den sonraki GM araçları için) çalışabilir.
 
OE Seviye Tüm Sistemler Tanısı (Birkaç dakika Tüm Sistemleri Oku)
 
Aracın kapsamlı bir şekilde teşhis edilmesi için, XTOOL D8 tarayıcısı çoğu araba ECU'suna erişebilir, DTC'leri okuyabilir, temizleyebilir, canlı verileri, dondurma çerçevesini, ECU bilgilerini alabilir ve aktif testleri, eşleşmeyi, uyarlamayı,Alarm lambalarını kapatın.Monitörleri sıfırla.
 
Örneğin: Engines/Auto Transmission/Airbags/Immobilizer/Key Coding/ABS/Cruise Control/Instruments/Self Leveling Suspension systems/Seats/Doors/Gateway/Steering Angle/Air Suspension/Body Systems/Electronic Power Steering & Motor Assisted/Power Steering/Tyre Pressure/Rain Sensors/4WD System/Stabilizer/Intelligent Parking Assist/Door Motors/Audio Systems/Air Conditioning/Tiptronic/Anti Theft/Soft Top/Headlamp Leveling/Central Locking/Automatic Clutch/ DPF Reset/Electric Windows/Plip Programming/Heated Rear Window/Xenon Headlights/Wash Wipe/Fuel Burning Heater/Transfer Box/Seat Memory/Oil Life Service Reset/Sliding Doors/Electronic Throttle/Navigation System/Rollover Sensor/Cruise Control/ Multi Function Steering Wheel/Aux Heating/Electronic Parking Brake/Clutch Electronics and etc- Evet.
 
XTOOL D8 38+ Özel İşlev Türleri ile (güncelleştirme)
 
1.Yağ Yeniden Başlat:Yağ servis lambasını kapatın ve motor yağını değiştirdikten sonra servis kilometresini ve servis aralığını yeniden başlatın.
2.Elektronik Durma Frenini Yeniden Kurmak: Tekerlekleri güvenli bir şekilde frenlemek için yeni elektronik durma frenini yeniden kurmak.
3Gazı yeniden başlatmak: Gazı (veya boş motor) işlemlerini doğru bir şekilde düzenlemek için gazı çalıştırıcılarını sıfırlamaya izin verir, boşluk ve ivmeyi pürüzsüz tutmanıza yardımcı olur.
4Lastik Basıncı İzleme Sistemi Yeniden Başlat: Yeni sensörlerin ECU tarafından tanınması için TPMS sensörlerini yeniden başlatın.
5Hava tükendiğinde sıkı bir fren kılıfı alın.
6. Anahtar Programlaması/Immobilizer: Aracın çalınmasından korunmak için kaybolmuş bir araç anahtarını devre dışı bırakmayı ve yeni anahtarı eklemeyi sağlar.
7.DPF Regeneration: Filtre performansını istikrarlandırmak için oksidasyon veya yanma yoluyla DPF filtresinden PM'yi temizlemeye izin verir.
8Enjeksiyon kodlaması: Doğru iletişim ve enjeksiyon kontrolü için ECU'ya yeni bir kod yazmayı sağlar.Silindir yakıt enjeksiyonunu doğru bir şekilde kontrol etmek için enjeksiyoncuları daha iyi tanımlayabilir.
9.SAS Kalibrasyonu: Hata direksiyon açısı sensörünün hafızasının temizlenmesine izin verin, direksiyon açısı sensörünün sıfırlanmasını gerçekleştirin ve direksiyon tekerleğinin uyarı ışığını kapatın.
10.BMS Yeniden Başlat: Orijinal pilin düşük pil hatası bilgisini temizlemek ve yeni pilleri korumak için pil değiştirildikten sonra yeniden başlat.
11.DIY Modu: Programcı Araba modelleri Gizli işlevler (Yüksek yapılandırma gizli işlev) Ve Windows Kalibrasyonu, Koltuk Kalibrasyonu.
12Değişiklik: Değiştirildikten sonra gearbox/transmisyonun eşleşmesi.
XTOOL D8 with 31+ Kinds of Special Functions
Diğer özel fonksiyonlar arasında far ayarlama, hava yastığı sıfırlama, lastik sıfırlama, dil değişimi, süspansiyon kalibrasyonu, ABS başlatma, koltuk kalibrasyonu, ulaşım modu, lastik yükseltme,Diş Eğitimi, A / F sıfırlama, soğutucu kanama, nakliye modu ve daha fazlası...
 
Not: Bu özel işlevler tüm arabalarda çalışmaz, lütfen aracınızın modelini ve yılını bize gönderin.
 
Ürün Özellikleri:
İşletim Sistemleri Android 5.0
Görüntüle 8.0 inç
Depolama 2G RAM. 64G RAM.
İşlemci Dörtlü bakım işlemcisi 1.8GHz
CPU 1.8GHz
Kamera. 8.0 megapixel, flaşlı arka kamera.
Sensör Sensör yerçekimi algılama
Ses girişi Mikrofon
Ses çıkışı Konuşmacı
Arayüz USB 3.0 DC Şarj portu, VAG arayüzü
Akü 10000mAh,3.7V lityum polimer pil
Giriş voltajı 12V
Çalışma süresi -10-50 derece.
Nitelikli nem <90%
Tablet Boyutu 274X175X33.8MM
XTOOL D8 Specifications
Not: Pilin daha iyi korunması için, teşhis cihazının 0-40 derece sıcaklıkta şarj edilmesi önerilir.
 
Paket şunları içerir:
1 PC x XTOOL D8 Birim
1pc x OBD II-16
1pc x DB15 erkekten OBD II kadına kablo
1pc x USB 3.0 Kablo
1pc x DC12V ((AC100~240V) 3A
1pc x ABD Güç Kablosu
1pc x AB Güç Kablosu
1pc x Kalite Sertifikası
1pc x Kullanıcı Kılavuzu
1pc x Plastik Kutusu
 

İletişim bilgileri
Tina Lee

Telefon numarası : 86 13026631343

Naber : +8613026631343